וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הברוקר המקוון CSFBdirect פיספס את התחזיות ב-2 סנטים

סוכנויות הידיעות

23.7.2001 / 20:18

מזהיר כי הרווח התפעולי של יחידת קרדיט סוויס בארה"ב ברבעון יהיה "נמוך באופן משמעותי" מהרבעון המקביל

הברוקר המקוון CSFBdirect (סימול DIR) דיווח היום על תוצאותיו הכספיות לרבעון השני של שנת 2001. ההפסד ברבעון, לפני הוצאות חד פעמיות, הגיע ל-12.6 מיליון דולר, או הפסד של 12 סנט למניה, כמעט כפליים מההפסד ברבעון המקביל בשנה הקודמת. תחזית האנליסטים שנסקרו על ידי תומסון פייננשל פירסט קול היתה להפסד של 10 סנטים למניה. הפסד CSFBdirect אחרי הוצאות חד פעמיות הגיע ל-31.1 מיליון דולר, או הפסד של 28 סנט למניה.

מכירות CSFBdirect ברבעון הגיעו ל-60.2 מיליון דולר, ירידה של 28% לעומת הרבעון המקביל בשנת 2000. מספר העסקות בהן טיפל הברוקר המקוון מדי יום ברבעון השני הגיע ל-29,400, לעומת 35,900 עסקות ליום ברבעון המקביל.

CSFBdirect הזהיר כי יחידת קרדיט סוויס בארה"ב צפויה לדווח ברבעון השני על רווח תפעולי ה"נמוך באופן משמעותי" מהרווח ברבעון המקביל, ופחות מהרבעון הראשון של השנה. עם זאת לא מסר הברוקר המקוון נתונים מדויקים.

CSFBdirect, שנוצר כתוצאה מרכישתה של חברת ההשקעות דונלדסון לופקין אנד ג'נרט (DLJ) על ידי בנק ההשקעות קרדיט סוויס פירסט בוסטון תמורת 13.7 מיליארד דולר, קיצץ את כוח העבודה שלו ב-24% עד כה השנה.

קרדיט סוויס פירסט בוסטון היא חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת קרדיט סוויס השווייצית. החברה עוסקת בבנקאות השקעות, ייעוץ פיננסי, מכירות ומסחר ביותר מ-37 ארצות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully