וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגל מדווחת על הכנסות של 10.5 מ' ד' המצביעות על צמיחה של 5% לעומת הרבעון המקביל

נטע יעקבי

24.7.2001 / 17:34

הרווח הנקי, 877 אלף דולר, מצביע על ירידה של 5% לעומת הרבעון המקביל. חלק מההוצאות הכספיות נבעו מתחילת פעילות חטיבה חדשה שתספק שירותי אבטחה באמצעות מערכות וידיאו החל מהרבעון השלישי

חברת מגל מערכת ביטחון פירסמה מיד לאחר פתיחת המסחר דו"חות כספיים לרבעון השני של השנה.

ההכנסות, שהסתכמו ב-10.5 מיליון דולר, הצביעו על עלייה של 5% לעומת הרבעון המקביל, אך הרווח הנקי, שהסתכם ב-877 אלף דולר, 12 סנט למניה, הצביע על ירידה של 5% לעומת הרבעון המקביל.

הקיטון ברווח הנקי נגרם בשל גידול במס על הכנסות החברות הבנות. החברה תלתה את הסיבה להצגת איזון ברווח לפני מס בהוצאות כספיות גבוהות שנגרמו משינויים בשער החליפין.

במהלך הרבעון השני הודיעה החברה על התחלת פעילותה של החטיבה החדשה, Smart Interactive Systems, אשר תתחיל לספק שירותי אבטחה באמצעות מערכות וידיאו במהלך הרבעון השלישי. בחברה מסרו כי הפעילות החדשה אינה כרוכה בהחלפת הפעילות המסורתית שלה, והדבר בא לידי ביטוי גם ברצונה של החברה לשכור עובדים נוספים. עם זאת, בחברה דיברו בגילוי לב על כך שבעבר מגל ניסתה להיכנס לשני תחומים חדשים שלא צלחו.

על פי התוצאות הכספיות נראה שלפחות עד עתה מתאמתות הערכותיו של מנכ"ל החברה, זהר דקל, שאמר לפני כחודש כי הוא חושש שבשנת 2001 מגל לא תצליח לשחזר את הצמיחה של שנת 2000, בגובה 20%.

החברה הציגה צמיחה חצי שנתית של 9% בהכנסות, הרווח התפעולי גדל ב-8% והרווח הגולמי גדל ב-10%. שולי הרווח הגולמי התרחבו ל-47.3% לעומת 46.9% בתקופה המקבילה ב-2000.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully