וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ראשטוב מדווחת על צמיחה של 25% בהכנסות ברבעון שהסתכמו ב-7.7 מיליון שקל

גולן פרידנפלד

25.7.2001 / 9:50

הרווח ירד בכ-9% בשל גידול בתשלומים למס הכנסה וגידול בהוצאות ההנהלה והכלליות ב-29%; לחברה פרויקטים בכ-6 מיליון דולר לשנתיים הקרובות

ראשטוב , המייצרת תוכנה לעיבוד וניהול של תיקים רפואיים אלקטרוניים, מדווחת היום על עלייה של 25% במחזור המכירות ברבעון, שהסתכם ב-7.7 מיליון שקל. הרווח הרבעוני לעומת זאת ירד ב-9% והסתכם ב-1.4 מיליון שקל. מה שהביא לקיטון ברווחי החברה הוא בעיקר שיעור המס ששילמה החברה וגידול של 29% בהוצאות ההנהלה והכלליות של החברה שהסתכמו בכמיליון שקל.

החברה מציינת בדו"ח הדירקטוריון שלה כי היא מעורבת במספר פרויקטים, שעשויים להמשיך ולהניב לה הכנסות במהלך הרבעונים הבאים. אחד מהם הוא הכנסתה של התוכנה לקופת החולים מכבי, כאשר עד כה הוסבו כ-15 מרפאות מתוך פוטנציאל של 170 מרפאות מתוכננות. פרויקט זה, לדברי החברה, אמור להתפרש על פני כשנתיים והיקפו הכספי מוערך בכ-2 מיליון דולר.

פרויקט נוסף שעשוי להניב ערך הוא של שירותי בריאות כללית, שעד כה הוסבו בו כ-140 מרפאות מתוך פוטנציאל של 600 מרפאות. היקפו של הפרויקט מוערך ב-2.5 מיליון דולר והוא עתיד להתפרש על פני שנה וחצי. פרויקט אחר הוא בקופת חולים הכללית, שם צפויה החברה לרשום הכנסות חד פעמיות של כמיליון דולר והכנסות קבועות של 750 אלף דולר לשנה.

לעומת פעילות התוכנה של החברה, ראשטוב מדווחת על קשיים בפעילות חברה שבשליטתה בשם ארקו מדיק. "ארקו מדיק נתקלת בקשיים במכירות, שמקורם בהאטה הכללית בכלכלה העולמית ובשמרנות היתרה הקיימת בשוק בו היא פועלת" - כך נכתב בדו"ח הדירקטוריון של החברה. ארקו מדיק עוסקת בייצורו ושיווקו של מכשיר החייאה גמיש, המסייע בהחדרת צינורית הנשמה לחולה בעת ביצוע החייאה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully