וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלוני חץ מפרסמת הערכת רווח חיובית לרבעון השני - צופה רווח נקי של כ-15 מיליון שקל

אלי דניאל

25.7.2001 / 11:16

הרווח הצפוי גבוה פי 3 מהרווח ברבעון הראשון של השנה; פרסום ההערכה - מתוך רצון לספק אינפורמציה מלאה למחזיקים בכתבי אופציה מסדרה 6 שיפקעו בעוד כמה ימים

יומיים לאחר שגזית גלוב וגזית פירסמו הערכת רווח חיובית לתוצאותיהן ברבעון השני של השנה, מפרסמת היום גם חברת אלוני חץ , הפועלת אף היא בתחום הנדל"ן המניב, הערכת רווח חיובית. לפי הערכת אלוני חץ, הרווח הנקי אותו תרשום החברה (במאוחד) ברבעון השני צפוי להסתכם בכ-15 מיליון שקל, פי שלושה מהרווח הנקי שנרשם ברבעון הראשון של השנה ומעט מעל רווח של כ-14.8 מיליון שקל שנרשם ברבעון המקביל.

לדברי החברה, פרסום ההודעה נועד לספק אינפורמציה עדכנית, ככל שניתן, למחזיקי כתבי האופציה מסדרה 6 של החברה, שמועד המימוש האחרון שלהם יהיה ביום ה-5 באוגוסט 2001. בחברה מוסיפים כי הרווחיות המשוערת עשויה להשתנות כתוצאה מעריכת הדו"ח הרבעוני וסקירתו ע"י רואי החשבון של החברה, סקירה שטרם נערכה עד כה.

באלוני חץ מציינים כי רווחיות החברה ברבעון השני נובעת בעיקרה מעלייה עונתית גבוהה וחריגה במדד המחירים לצרכן, שחלה ברבעון זה באנגליה, עלייה שהקטינה את הוצאות המימון הריאליות של החברה.

כמו כן, החברה הודיעה כי בכוונתה לרכוש, במישרין או בעקיפין (באמצעות חברה בת), כתבי אופציה שיוצעו למכירה, בהתאם לתנאי השוק, ביום המסחר האחרון בכתבי האופציה, ה-1 באוגוסט, ולממשם למניות. בנוסף, החברה הודיעה כי בעלי עניין המחזיקים בכ-2.4 מיליון ע.נ כתבי אופציה כבר הודיעו לחברה כי בכוונתם לממש את האופציות ביום המימוש האחרון. ככל הנראה בעלי העניין בהם מדובר הם נתן חץ, מנכ"ל החברה, ואבירם ורטהיים, יו"ר דירקטוריון החברה.

מחירה בבורסה של האופציה מסדרה 6, שהונפקה באוגוסט 1997, עומד כיום, טרם פתיחת המסחר, על 10.5 אגורות. מחיר המימוש של האופציה, ללא הצמדה, הינו 4.5 שקלים, כאשר מחיר המימוש העדכני מסתכם בלמעלה מ-5 שקלים, מעט יותר ממחיר מניית החברה טרם פתיחת המסחר שעומד על 4.9 שקלים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully