וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חיים שני ממשיך להאמין שנייס תתאזן תפעולית ברבעון הרביעי של השנה

גולן פרידנפלד

26.7.2001 / 15:28

לדברי מנכ"ל נייס, שפירסמה דו"חותיה היום, לא צפויים פיטורים נוספים בחברה, המעסיקה כיום 850 עובדים; "נמשיך לבחון כל הזמן את מבנה העלויות של החברה"

"נייס רזה וממוקדת יותר ממה שהיתה בתחילת השנה ותתאזן ברבעון הרביעי של השנה" - כך אומר חיים שני, מנכ"ל נייס , בראיון ל-TheMarker.com.

נייס דיווחה היום על תוצאותיה לרבעון השני מהן עולה כי עמדה בתחזיות האנליסטים - הפסד של 7.9 מיליון דולר המשקף הפסד של כ-60 סנט למניה. נייס הציגה צמיחה של 21% במחזור המכירות שהסתכם ב-30.5 מיליון דולר.

חיים שני, האם תצליחו לעמוד בתחזית שלכם לאיזון תפעולי ברבעון הרביעי של השנה?

"היעדים שהצבנו לחברה נשארים בעינם ואני סבור כי למרות שהשקיפות שלנו מוגבלת אנחנו נצליח לעמוד בתחזיות שלנו. מאמצי הארגון מחדש בחברה התחילו לתת תוצאות ברבעון השני של השנה וקצב שריפת המזומנים שלנו הסתכם ב-3 מיליון דולר ברבעון. תמיד ישנם גורמים מאקרו כלכליים שעלולים להשתנות באופן קיצוני, אולם על פי הניתוח שלנו, ולמרות מה שאומרים מספר בתי השקעות, נצליח לעמוד ביעדים".

האם אתה מרוצה מהתוצאות ברבעון הנוכחי?

"התוצאות ברבעון מביאות לידי ביטוי את האסטרטגיה של החברה ברבעון השני. קיצצנו בהוצאות התפעוליות של החברה, ובמקביל אנחנו עושים מאמצים להגדיל את הביזנס - אם כי אני לא רואה את החברה נכנסת לתחומים חדשים מעבר לאלו בהם היא מעורבת כיום".

האם רכישות עומדות על הפרק?

"בשלב זה אני לא מעוניין להתייחס לסוגייה זו - לא במישור האופרטיווי ולא במישור העקרוני".

האם מתוכננים קיצוצים נוספים, כמו פיטורים?

"החברה מעסיקה כיום כ-850 עובדים ואני לא רואה צופה פיטורים. אנחנו כל הזמן בוחנים את מבנה העלויות שלנו, ועם הגידול המצופה בשורה העליונה אני מאמין שביצועי החברה ישתפרו. טועה מי שחושב שאנו מתכוונים לנוח על זרי הדפנה. הדרך להצלחתה של החברה, בפרמטרים עסקיים, עוד לפנינו. במידה שנעמוד ביעדים שהצבנו - נחליף אותם ביעדים אגרסיוויים יותר".

מדוע החליטה החברה בתחילה להתנגד למינויים של הדירקטורים מטעם פועלים השקעות ולבסוף הסירה את התנגדותה?

"החברה הודיעה כי תבחן את הנושא כשייעלה לדיון. בסופו של דבר, החלטנו לברך על המהלך שיוביל לכניסתם של שני הדירקטורים. להערכתי, בדירקטוריון יישבו 8 דירקטורים שיכולים לתרום מנסיונם העשיר להצלחתה של החברה ולהוביל אותה להישגים שהציבה לעצמה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully