וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפסד של 28 סנט למניה לג'ופיטר מדיה מטריקס - נמוך מהתחזית להפסד של 32 סנט

סוכנויות הידיעות

30.7.2001 / 23:53

הכנסות חברת מחקרי האינטרנט ברבעון הגיעו ל-25.2 מיליון דולר, לעומת הכנסות פרופורמה של 38.3 מיליון דולר ברבעון המקביל

חברת מחקרי האינטרנט ג'ופיטר מדיה מטריקס (סימול JMXI) דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של שנת 2001. ההפסד לפני הפחתות והוצאות חד פעמיות ברבעון הגיע ל-10.1 מיליון דולר או הפסד של 28 סנט למניה, לעומת רווח פרופורמה של 342 אלף דולר או רווח של 1 סנט למניה ברבעון המקביל. תחזית האנליסטים של תומסון פייננשל פירסט קול היתה להפסד של 32 סנט למניה.

הכנסות החברה ברבעון הגיעו ל-25.2 מיליון דולר, לעומת הכנסות פרופורמה של 38.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. החברה מסרה כי שירותי הסינדיקציה שלה סייעו לה נוכח ההאטה בכלכלה וקריסת מגזר הדוט.קום. תחזית האנליסטים היתה להכנסות של 24.5 מיליון דולר.

"אנו שואבים עידוד מהתקדמותנו במהלך הרבעון", אמר יו"ר ג'ופיטר מדיה מטריקס, טוד ג'ונסון. "המכירות שלנו היו טובות בתנאי שוק מאתגרים ומשתנים, ואנו מרוצים נוכח הביקוש הבריא מצד בסיס הלקוחות הנאמן שלנו". עוד הוסיף כי במהלך הרבעון חתמה החברה על הסכמים, או האריכה הסכמים קיימים עם מספר חברות מובילות בהן פורד מוטורס, מיקרוסופט , ו-eBay (אי.ביי) , וכי החברה ביצעה מספר מהלכים לקיצוץ של 30 מיליון דולר בהוצאות על בסיס שנתי.

בחודש מארס התפטר ג'ונסון מתפקידו כמנכ"ל ג'ופיטר מדיה מטריקס, אך המשיך לשמש כיו"ר החברה. כעבור שישה שבועות הודיעה החברה על קיצוץ של 18% בכוח האדם של החברה, נוכח חולשת הכלכלה והירידה בבסיס לקוחות הדוט.קום.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully