וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אביב פתרונות מצמצמת הפסדים: סיימה את המחצית הראשונה עם הפסד של 428 אלף שקל

ליאור כגן

31.7.2001 / 13:11

לעומת 4.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה; ההכנסות ירדו בכ-8% לעומת הרבעון הקודם והסתכמו ב-5.66 מיליון שקל; שווי החברה נפל ב-85% מאז ההנפקה

חברת אביב פתרונות , המפתחת ומשווקת מוצרי תוכנה, לא גרמה נחת למשקיעים מאז הנפיקה את מניותיה לציבור בינואר אשתקד, אז גייסה כ-18.4 מיליון שקל. החברה הנפיקה את מניותיה לפי שווי של כ-15 מיליון דולר, ומאז צנח שוויה בכ-85% ל-1.9 מיליון דולר בלבד.

היום מפרסמת החברה את הדו"חות הכספיים לרבעון השני של השנה, ומדווחת על צמצום בהפסדים ועלייה חדה בהכנסות. את הרבעון השני של השנה סיימה החברה עם הכנסות של 5.66 מיליון שקל, עלייה של 43.6% לעומת הרבעון המקביל, אך בירידה של כ-8% לעומת הרבעון הקודם. את הגידול בהכנסות לעומת הרבעון המקביל מסבירה החברה בחוזים שנחתמו אשתקד, אשר מניבים את ההכנסות כיום.

הרווח הגולמי של החברה עומד על כ-40% (2.3 מיליון שקל), בדומה לרבעון הראשון של השנה. יציבות נרשמה גם בהוצאות המו"פ שהסתכמו ברבעון השני של השנה ב-1.3 מיליון שקל. הוצאות המכירה והשיווק של החברה הסתכמו בכחצי מיליון שקל, כמו ברבעון הראשון.

בשורה התחתונה, הסתכמו הפסדי אביב פתרונות ב-428 אלף שקל, בדומה להפסדים ברבעון הקודם, כך שהפסדי החברה במחצית הראשונה של השנה הסתכמו בכ-820 אלף שקל. קצב הפסדים זה הינו נמוך משמעותית מהפסדי החברה ב-2000, שהסתכמו ב-8.2 מיליון שקל.

אביב פתרונות, הנשלטת על ידי אבי בן דוד, מייסד החברה והמנכ"ל, עוסקת בפיתוח ושיווק של מוצרי תוכנה בתחום של ניהול משאבים בארגונים - ERP. מוצרי החברה הם חבילות תוכנות אותן ניתן לאגד לחבילת תוכנה אינטגרטיווית הקרויה אביב ERP, הכוללת 4 מרכיבים עיקריים - אביב פיננסית, אביב לוגיסטית, אביב ניהול ואביב משאבי אנוש.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully