וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מר טלמנג'מנט: גידול של 16% בהכנסות הרבעון השני; צמצום של 93% בהפסד הנקי ל-101 אלף דולר

TheMarker.com כתב

1.8.2001 / 16:29

58% מהכנסות החברה נובעים מפעילות החברה הבת האמריקאית MTS IntegraTRAK; ההפסד התפעולי ירד ב- 87% לעומת הרבעון המקביל

חברת מר טלמנג'מנט , העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות ניהול תקשורת כוללים לארגונים בתחום ה-Voice וה-Data, דיווחה היום על תוצאות הרבעון השני.

הדו"חות מצביעים על גידול של 16% בהכנסות הרבעון השני לעומת הרבעון המקביל: 3 מיליון דולר לעומת 2.58 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2000. ברבעון הקודם דיווחה החברה על גידול של 19% בהכנסות לעומת הרבעון הראשון של 2000.

מנכ"ל החברה הנכנס, שי לבנון, ציין כי "58% מהכנסות החברה נובעים מפעילות החברה הבת האמריקאית MTS IntegraTRAK. תוצאות הרבעון השני מצביעות על הצלחת מדיניות החברה בהתמקדות בשוק האמריקאי ובצמצום העלויות התפעוליות".

תוצאות החברה הצביעו על צמצום משמעותי של 93% בהפסד הנקי ברבעון השני - הפסד של 101 אלף דולר לעומת הפסד של 1.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הגולמי עלה ב-22% ל- 2.3 מיליון דולר, בהשוואה לרווח גולמי בסך 1.88 מיליון דולר ברבעון המקביל.

מר טלמנג'מנט דיווחה על גידול של 7.7% בהפסד הנקי של המחצית הראשונה של 2001 לעומת המחצית המקבילה ב-2000, הנובע מהפסד הון חד פעמי של 721 אלף דולר (או 586 אלף דולר אחרי מס) כתוצאה מירידת ערך במניות ובאופציות של חברת נייס , הנמצאות ברשותה כתוצאה ממכירת חברת התוכנה STS לנייס. ההפסד הנקי של המחצית הראשונה של 2001 הוא 1.4 מיליון דולר לעומת 1.3 מיליון דולר במחצית המקבילה.

תוצאות ההפסד התפעולי של החברה מצביעות גם הן על שיפור ברבעון השני: 249 אלף דולר לעומת 1.9 מיליון דולר ברבעון המקביל - ירידה של 87%. גם בהשוואה לרבעון הראשון של 2001 ניתן לראות ירידה בהפסד התפעולי של 64%: 249 אלף דולר ברבעון השני לעומת 686 אלף דולר ברבעון הראשון.

מנהל הכספים, יוסי בריקמן, הסביר כי "השיפור בתוצאות הרבעוניות והחצי שנתיות של החברה נובע מעלייה בהכנסות ובמקביל מירידה בהוצאות מחקר ופיתוח, שנבעה מקבלת מענק מהמדען הראשי ומצמצום בהוצאות תפעוליות נוספות". בריקמן הוסיף כי "חברתנו נערכה בזמן לשינויים שחלו בשוק, כך שבמקביל לצמצום ההוצאות במו"פ, שמרנו על רמה זהה של הוצאות שיווק ומכירות ברבעון השני, שהביאו לגידול בהכנסות". יצוין כי בקופת החברה מזומנים ושווי מזומנים כולל פקדונות לזמן קצר וני"ע בסך של כ-10 מיליון דולר, וכי אין לה התחייבויות כספיות מיוחדות לטווח ארוך.

במהלך הרבעון השני הצטרפה MTS לתוכנית ה-AVVID של סיסקו , עם מוצר ה- TABS.IT, המהווה כלי ניהולי שיסייע ללקוחות סיסקו בניהול משאביהם באופן יעיל.

עד היום התקינה החברה 55 אלף מערכות ניהול מסוג TABS - Telephone Accounting & Billing Systems, המהוות את מוצר הדגל שלה, ביותר מ-60 מדינות וב-22 שפות. לחברה הסכמי OEM עם חברות ענק דוגמת סימנס, פיליפס, לוסנט , אריקסון, אלקטל ואחרות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully