וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מריל לינץ': הסכמי ה-OEM החדשים הם המפתח להמשך הצלחתה של רדוור

נטע יעקבי

2.8.2001 / 0:12

מותירים המלצת "צבור" עד לקבלת פרטים נוספים אודות השותפויות החדשות. סבורים כי שותפויות אלו יתרמו למיצוב מעמדה של החברה בשוק שמתקדם לכיוון של מיזוגים

חברת רדוור הציגה היום הכנסות שיא של 13 מיליון דולר לרבעון, והותירה את התחזית לשאר השנה ללא שינוי, ובבית ההשקעות מריל לינץ' הזדרזו להוציא המלצה מעודכנת למניית החברה והותירו גם הם את התחזיות על כנן.

הנקודה העיקרית אליה נדרשת האנליסטית אילנה טרסטון היא שני הסכמי ה-OEM החדשים עליהם הודיעה החברה, אך לא נקבה בשם החברות עימן נחתמו השותפויות. מדוע רואים בבית ההשקעות חשיבות כה רבה להסכמי ה-OEM?

טרסטון מעריכה כי שתי החברות הן בתחום ספקי ציוד לרשתות, וסבורה כי במצב בו נמצאת רדוור כיום, צעד זה הוא קריטי עבורה בדרכה למנף את מוצריה לתפוצה רחבה יותר.

בנוסף, להערכתה השוק מתקדם היום לכיוון של מיזוג. הסכמי ה-OEM עשויים למצב ולייצב את מעמדה של החברה בשוק כקובעת סטנדרטים בטכנולוגיית ניהול עומסים באינטרנט וכבחירה טבעית עבור חברות רבות.

בהתייחסה לרבעון השני שיבחה האנליסטית את התוצאות היפות של החברה שהושגו בתנאי שוק קשוחים, וציינה כנקודות העיקריות שהביאו לתוצאות אלו את המשך השקת המוצרים החדשים ושיפורם של קיימים, גידול אגרסיווי בערוצי ההפצה ההזמנות החוזרות שאחראיות ל-35%-40% מסך ההכנסות.

קשה אומנם להוכיח זאת, אבל החברה טוענת כי היא ממשיכה להגדיל את נתח השוק שלה. בבית ההשקעות אומרים כי טענה זו אכן נכונה בהתייחס לארבעת הרבעונים האחרונים, ובהתחשב בתוצאות הנוכחיות של החברה ובמצב השחקנים האחרים בשוק, טענה זו אינה מופרכת גם הרבעון.

למרות התחזית המשופרת של החברה, הצפיות בשוק רשתות התקשורת ממשיכה להיות זעומה ולפיכך גם הערכת הביקוש למוצרי החברה נותרת זהירה. בבית ההשקעות ממשיכים להמליץ למשקיעים לצבור את מניות החברה, במיוחד בזמנים בהם השוק חלש, ומוסיפים כי ברגע שיתבררו תנאי השותפויות החדשות, ניתן יהיה להעריך את הפוטנציאל הטמון בהן.

מניית החברה, הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, ירדה היום ב-1.5% למחיר של 16.9 דולר.

לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully