וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קריטיקל פאת הפסידה 35.2 מ' ד' ברבעון השני, לעומת הפסד של 42.3 מ' ד' ברבעון המקביל

סוכנויות הידיעות

3.8.2001 / 10:01

עלייה של 2.4% בהכנסות המתחרה של קומטאץ' הישראלית בתחום האי מייל מבוסס הרשת; נוכח ההאטה החדה בהוצאות בתחום טכנולוגיית המידע, הציגה קריטיקל פאת בחודש אפריל תוכנית לקיצוץ בהוצאות שנועדה להביא את החברה לרווחיות

קריטיקל פאת (סימול CPTH), המתחרה בקומטאץ' הישראלית בתחום האי מייל מבוסס הרשת, דיווחה אתמול על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של שנת 2001. ההפסד ברבעון, לפני הוצאות על ארגון מחדש ופריטים חד פעמיים, הגיע ל-35.2 מיליון דולר, או הפסד של 48 סנט למניה, לעומת הפסד של 42.3 מיליון דולר, או הפסד של 59 סנט למניה, ברבעון המקביל. תחזית האנליסטים של פירסט קול היתה להפסד של 28 סנט למניה.

הכנסות החברה ברבעון הגיעו ל-33.5 מיליון דולר, עלייה של 2.4% לעומת הרבעון המקביל.

נוכח ההאטה החדה בהוצאות בתחום טכנולוגיית המידע, הציגה קריטיקל פאת בחודש אפריל תוכנית לקיצוץ בהוצאות שנועדה להביא את החברה לרווחיות. במסגרת התוכנית מתכוונת החברה לבצע ארגון מחדש של משרדיה ברחבי העולם ולפטר 450 עובדים. ברבעון השני איחדה וצימצמה החברה 33 ממתקניה וקיצצה 212 עובדים, ומסרה כי היא צפויה לפטר 130 עובדים נוספים.

בתחילת השנה גילתה החברה כי היו אי סדרים בדיווחים החשבונאיים שלה, הקשורים לרכישות. בעקבות זאת התפטרה מתפקידה נשיאת החברה, דיאנה וייטהד. קריטיקל נאלצה לתקן את הדיווח ל-2 הרבעונים האחרונים של 2000 והיא עדיין נתונה תחת חקירה של רשות ני"ע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully