וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנהל הבנקאות הפרטית בדיסקונט עוזב את תפקידו

הארץ

3.8.2001 / 10:14

עדיין לא ידועה מה סיבת עזיבתו של הכהן ומה בכוונתו לעשות בעתיד; הכהן מצטרף לכמה בכירים שפרשו מבנק דיסקונט בחודשים האחרונים

מאת עמית שרביט

מנהל הבנקאות הפרטית בבנק דיסקונט , יאיר הכהן, הודיע לפני כשבועיים על פרישתו מהבנק. עדיין לא ידועה מה סיבת עזיבתו של הכהן ומה בכוונתו לעשות בעתיד. בענף אמרו כי הוא בוחן כמה הצעות של בנקים להשקעות.

הכהן היה אחראי על הלקוחות הפרטיים של הבנק במסגרת תפקידו כמנהל היחידה לבנקאות פרטית. בעבר הוא היה מנהל סניף של בנק המזרחי בלוס אנג'לס ארה"ב. הכהן מצטרף לכמה בכירים שפרשו מבנק דיסקונט בחודשים האחרונים.

מנהל האגף לעסקות פיננסיות בבנק, אילן רביב, פרש לפני כשלושה שבועות. אחת האפשרויות שעומדות בפניו היא ניהול פעילות הבנקאות להשקעות של קרדיט סוויס בישראל. כמו כן, לפני כחודשיים פרש מהבנק מנהל מחלקת שיווק ופירסום, שאולי כצנלסון.

לפני כשנה פרש מנכ"ל הבנק, דוד גרנות, וכיום הוא בתפקיד מנכ"ל הבנק הבינלאומי . הסיבה הרשמית לעזיבתו היתה אי חידוש תהליך ההפרטה בבנק. לפני כחודשיים פרש המשנה למנכ"ל הבנק, אילן שגב, לאחר שלא מונה למנכ"ל הבנק.

בנובמבר 2000 פרש סמנכ"ל נוסף בבנק, דוד חרמש, שמונה למנכ"ל אל על; בכיר אחר שעזב את בנק דיסקונט הוא החשב יוסי כהן, שיצא לגמלאות. גם הסמנכ"ל מנחם גוטרמן עזב באחרונה את הבנק. לפני זמן מה פורסם כי בכיר נוסף בהנהלת הבנק, הסמנכ"ל אמנון גולדשמיט, שוקל לפרוש מהבנק.

הפרישה של אישים בבנק דיסקונט הנמצאים בתפקידי מפתח לא מאפיינת את המערכת הבנקאית. כך למשל, בבנק הפועלים פרשו בשנתיים האחרונות רק שני בכירים - וגם הם פרשו לגמלאות. הכוונה היא לראש החטיבה לניהול נכסי לקוחות בבנק הפועלים, אלכס יוכטמן, ושמעון רביד, שהמשיך בתפקיד יו"ר בנק אוצר החייל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully