וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תל אביב: ציפייה למסחר תנודתי בפתיחה; מניית שופרסל צפויה לבלוט על רקע הדו"חות הכספיים של החברה

גולן פרידנפלד

6.8.2001 / 8:47

מדד המעו"ף פותח ברמה של 451 נקודות, ומרבית המנתחים הטכניים סבורים כי התבססות מעל רמה זו תעיד על המשך מגמת העליות

המסחר בבורסה של תל אביב צפוי להיפתח בתנודתיות על רקע המצב הבטחוני ההולך ומחריף, לנוכח הפיגוע אתמול בתל אביב והפיגוע הלילה בשטחים, בו נהרגה אחת התושבות. המשקיעים ימתינו היום לסימנים מכיוונה של בורסת הנאסד"ק שתתחיל את שבוע המסחר היום ולאינדיקטורים מכיוונן של בורסות אירופה.

מרבית המנתחים הטכניים תמימי דעים כי מגמת העליות במעו"ף צפויה להימשך במידה שהמדד יתבסס מעל רמת 445-450 הנקודות. היום ייפתח המסחר כאשר מדד המעו"ף ניצב ברמה של 451 נקודות.

מניית שופרסל צפויה להגיב לדו"חות הכספיים של החברה לרבעון השני שהתפרסמו היום, לפיהם הרוויחה החברה סכום של 50 מיליון שקל ברבעון - גידול של 14.4%. גם בשורה העליונה הציגה שופרסל גידול נאה - של 7.4% - כאשר ההכנסות ברבעון הסתכמו ב-1.5 מיליארד שקל.

מניית הפניקס צפויה להגיב היום לפרסומים ב"מעריב" כי בכוונת החברה לגייס כ-100-150 מיליון שקל בהנפקה פרטית, מה שעשוי להחיש את מכירת השליטה בחברה.

מניית מבני תעשיות צפויה לבלוט היום בעקבות גיוסי ההון שמבצעת החברה לאחרונה. היום הודיעה מבני תעשיות כי גייסה סכום נוסף של 75 מיליון שקל ממשקיעים מוסדיים באיגרות חוב, ובכך השלימה גיוס שלישי בתקופה של פחות מחודש בסכום כולל של 205 מיליון שקל.

מניות קבוצת אי.די בי ימשיכו לבלוט היום לאחר שנודע כי אליעזר פישמן מכר כ-5.2 מיליון שקל מאחזקותיו בקבוצה לאחר שגרעין השליטה בה התגבש. פישמן רכש בזמנו 5.7% מהון המניות של אי.די.בי אחזקות , וכעת משהובהר כי לא יתמודד על השליטה בחברה, נראה כי הוא יתחיל למכור את אחזקותיו בחברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully