וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מינהלת מרכז ההשקעות אישרה 11 תוכניות בהיקף השקעה כולל של כ-27 מ' ד'

הארץ

6.8.2001 / 20:02

ההשקעות במפעלים אמורות לסייע ביצירת 280 מקומות עבודה חדשים; אושרה הקמת מרכז פיתוח של קריקס בירושלים בהיקף השקעה של 900 אלף דולר

מאת עתי"ם

מינהלת מרכז ההשקעות במשרד התעשייה והמסחר אישרה בישיבתה השבועית 11 תוכניות השקעה בהיקף השקעה כולל של 27.3 מיליון דולר. לדברי המינהלת, תוכניות אלו אמורות ליצור כ-280 מקומות עבודה חדשים.

בירושלים אושרה הקמת מרכז פיתוח של חברת קריקס בהיקף השקעה של 900 אלף דולר. המרכז יעסוק בפיתוח תרופות מתקדמות, המבוססות על עיכוב חלבון קינאזים ומניעת יצירת חלבונים לא רצויים או התחלקות תאים במחלות ממאירות. קריקס מפתחת טכנולוגיה ליצירת תרופות המתבססות על משפחת חלבונים-קינאזים. הטכנולוגיה KinAce של החברה משתמשת במידע ביולוגי ציבורי על נתוני הגנום כפלטפורמה ליצירת תרופות המבוססות על רצפים של קינאזים ספציפיים.

אישורים נוספים שניתנו: בנגבה אושרה הרחבת מפעל צ.ל.פ. גל תעשיות, לייצור אריזות למוצרי מזון, נוזלים וכימיקלים בהיקף השקעה של 8.2 מיליון דולר. בכרמיאל אושרה הרחבת מפעל מגדנות הבית לייצור עוגות תעשייתיות בטעם ביתי בהיקף השקעה של 7.5 מיליון דולר.

בעפולה אושרה הרחבת מפעל אמניר תעשיות ושירותי סביבה לטיפול באשפה ביתית ותעשייתית בהיקף השקעה של 5 מיליון דולר. המתקן החדש יעמוד בתקנים הנדרשים כיום בתחום שמירת איכות הסביבה.

בקלנסואה אושרה הקמת מפעל של חברת מפעלי מיחזור שרונים לטיפול באשפה עירונית לסוגיה, בהיקף השקעה של 2.9 מיליון דולר. המפעל יעסוק ביצירת אנרגיה וישמש חלופה להובלת הפסולת לאתרי הטמנה בדרום. בערד אושרה הקמת מפעל דנאור טכניקל מולדינג.קום לייצור רכיבי פלסטיק לתעשיית ההיי-טק, בהיקף השקעה של 900 אלף דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully