וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ועד הפקידים בבינלאומי נערך לשיבושים

עינב בן יהודה

24.10.2006 / 11:53

לדברי יו"ר ועד הפקידים, השיבושים יעשו תוך התראה קצרה ויכללו השבתה של שירותים שונים, ואף של יחידות שלמות

ועד הפקידים בבנק הבינלאומי נערך לשיבושים. הוועד מאגד כ-1,900 עובדים. לדברי חנוך ליבנה, יו"ר ועד הפקידים, השיבושים יעשו תוך התראה קצרה ויכללו השבתה של שירותים שונים, ואף של יחידות שלמות.

סכסוך העבודה הממושך בבנק הינו על רקע עילות שונות. העילות הנוכחיות לסכסוך קשורות לרכישת בנק אוצר החייל על ידי הבנק הבינלאומי ודרישת העובדים לחתימה על הסכם שישמור על זכויותיהם למשך 5 שנים, וקבלת פיצוי בגין העבודה הנוספת. לדברי ליבנה, הודיע הוועד להנהלה כי החל מנובמבר לא יספקו העובדים שירותים ללקוחות בנק אוצר החייל.

עוד הודיע הוועד, כי שכר את שירותיו של היועץ הפנסיוני, יעקב זלוטניק מחברת לגאיה, במטרה לבחור את קופת הגמל שתשרת את עובדי הבינלאומי. ליבנה אמר כי המטרה היא למצוא קופה ראויה שתוכל לשמש תחליף נאות ודחוף לקופות הגמל שבבנק, בהן מבוטחים העובדים. צבירת כספי העובדים בקופה עומדת על כמיליארד שקל. נציגי העובדים מעריכים כי בחירת קופת גמל אחרת על ידם עשויה לפגוע בערך קופות הגמל שבבעלותו של הבנק הבינלאומי במעמד מכירתה.

מהנהלת הבינלאומי נמסר כי היא מצירה על ההתנהגות הלא אחראית של ועד הפקידים, וממשיכה במאמציה להשגת פתרון תוך צימצום הפגיעה בלקוחות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully