וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נור עומדת בתחזיות המונמכות: הכנסות של 30.3 מיליון דולר ברבעון; הגיעה לאיזון בשורת הרווח

רמי קפלן

8.8.2001 / 17:23

ההכנסות משקפות עלייה של 25% ביחס לרבעון המקביל, אך ירידה של 3.5% ביחס לרבעון שעבר; מכירות החברה בצפון אמריקה השתפרו באופן משמעותי ברבעון

נור מקרופרינטרס , יצרנית המדפסות בפורמט רחב, המדווחת היום על תוצאותיה הכספיות ברבעון השני של 2001, מצליחה לעמוד בתחזית שפרסמה בתחילת יולי במסגרת אזהרת הרווח לרבעון.

הכנסות החברה הגיעו ברבעון ל-30.3 מיליון דולר, אומנם ב-25% יותר מאשר ברבעון המקביל ב-2000, אך מעט פחות מאשר ברבעון שעבר, אז נכנסו 31.4 מיליון דולר.

בשורה התחתונה מדווחת נור על איזון, בהתאם לאזהרת הרווח, ובדומה לרבעון הקודם. ברבעון המקביל בשנה שעברה הרוויחה החברה 3.1 מיליון דולר שהיו 22 סנט למניה.

מנכ"ל נור, ארז שחר, אמר כי ההכנסות בצפון אמריקה, שהיוו גורם מרכזי בירידת ההכנסות ברבעון הראשון, רשמו שיפור משמעותי ברבעון השני. שחר הוסיף כי העלייה במכירות חומרי המצע ודיו ברבעון השני עשויה להעיד על שיפור בשוק פרסום החוצות.

"הפריסה העולמית של נור והביקוש הגבוה מצד הלקוחות עשוי להוות אינדיקציה ראשונית לשינוי שיחול בשוק פרסום החוצות", אומר שחר. "נור מצפה לכך שבשנים הבאות יגיעו ההכנסות ממכירת מוצרים נלווים לכדי 50% מהכנסותיה".

סמנכ"ל הכספים של נור, הלל קרמר, אומר כי נור הצליחה לצמצם ברבעון את הוצאותיה התפעוליות בצורה משמעותית, ביחס לשני הרבעונים הקודמים. בין הצעדים שנקטה החברה על מנת להתאים את אופי הפעילות שלה לתנאים הכלכליים הנוכחיים, היה צמצום כוח האדם ב-14% מתחילת השנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully