וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מי רוצה להיות בעל עניין בחברת המוסיקה אן.אם.סי?

שלומי גולובינסקי

8.8.2001 / 15:27

פקודה חריגה בספר הפקודות של החבר בבורסה מאפשרת לרכוש בבת אחת כ-8% ממניות החברה בתמורה ל-2.1 מיליון שקל, ובפרמיה של 82% מעל מחיר השוק

חברת המוסיקה אן.אם.סי לא זוכה בדרך כלל לעלות לכותרות. גם המסחר במניות החברה לא סיפק עד כה סיבות לחברה להינות מאור הזרקורים.

אולם, זה יכול להשתנות במקצת בשל פקודת מסחר חריגה בספר הפקודות של החברה בבורסה. הפקודה היא למכירת 604 אלף מניות של החברה, במחיר של 3.6 שקל למניה, הגבוה ב-82% ממחיר הפתיחה של המניות בבוקר. היקפה הכספי של הפקודה עומד על 2.17 מיליון שקל, והיא תאפשר לרוכש הפוטנציאלי להחזיק בכ-8% ממניות החברה.

החזקה שכזו הופכת מיידת את הרוכש, בהנחה של ביצוע מלא, לבעל עניין במניות אן.אם.סי. ולכן ברור, כי גם המוכר הוא בעל עניין .לאן.אם.סי ארבעה בעלי ענין גדולים: דניאל ידין, יו"ר הדירקטריון של החברה מחזיק ב-25.5% ממניותיה; שרה דימנשטיין, דירקטורית בחברה המחזיקה באמצעות חברה שווייצית ב-24.5% ממניות החברה; וידיעות תקשורת, מקבוצת ידיעות אחרונות, שמחזיקה גם כן ב-25% ממניות אן.אם.סי. בעל העניין הרביעי ההוא קרנות הנאמנות של בנק לאומי , ככל הנראה פסגות, שמחזיקות ב-10% ממניות החברה.

אן.אם.סי נסחרת כיום לפי שווי חברה של 14 מיליון שקל, נמוך בהרבה מההון העצמי שלה שעומד על 43 מיליון שקל.

החברה עוסקת בייצור, יבוא ושיווק של קלטות אודיו, תקליטורים, וקלטות וידיאו. לפני כשנה חתמה אן.אם.סי על הסכמים עם חברת MUSIC4ME מקבוצת קומברס בדבר אספקת תכנים מוסיקליים של אן.אם.סי בפורמט דיגיטלי באמצעות חברת MUSIC4ME, לצורך הפצתם ומכירתם בדרך של עריכת אוספים אישיים ואוספים ערוכים מראש באמצעות האינטרנט. אן.אם.סי מחזיקה ב-10% מ-MUSIC4ME. החברה סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם הכנסות של 16 מיליון שקל והפסד של 610 אלף שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully