וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ערוצי זהב הכריזה על תוכנית חבילות הערוצים שלה

הארץ

7.8.2001 / 15:22

מחיר החבילה הבסיסית - 143 שקל לחודש; מחיר החבילה המלאה - 201 שקל

מאת הדר חורש

חברת הטלוויזיה בכבלים ערוצי זהב הכריזה היום (שלישי) על תוכנית מקבצי הערוצים (טירינג). ערוצי זהב היא האחרונה משלוש חברות הכבלים המכריזה על התוכנית, לאחר שבשבוע שעבר פירסמו מתב ותבל את תוכניות הטירינג שלהן. ערוצי זהב מציעה חבילות שידורים במחירים הנעים בין מחיר החבילה הבסיסית - 143 שקל לחודש, למחיר חבילה הכוללת את כל הערוצים - 201 שקל לחודש.

התשלום עבור ממיר דיגיטלי למנויי ערוצי זהב הוא 299 שקל, והוא מחולק לשלושה תשלומים חודשיים. חבילת הבסיס של ערוצי זהב היא היקרה מבין חבילות הבסיס בשוק: חבילת הבסיס של תבל עולה 134 שקל לחודש, במתב - 139 שקל לחודש, ובחברת הלוויין - 129 שקל לחודש.

חבילות השירות של ערוצי זהב כוללות חבילת משפחה, המורכבת מחבילת הבסיס בתוספת 3 ערוצים מחבילת הבידור וההעשרה על פי בחירת המנוי, במחיר 158 שקל; חבילת סרטים הכוללת את חבילת הבסיס בתוספת חבילת הסרטים ב-176 שקל לחודש; וחבילת "לארג'" הכוללת חבילת בסיס, סרטים, בידור והעשרה ב-195 שקל לחודש.

מנכ"ל ערוצי זהב, עמי אבן, אמר כי לכ-90 אלף ממנויי החברה יש היום ממירים דיגיטליים, וכי עד סוף השנה יחוברו לשירות הדיגיטלי כרבע מיליון מנויים המהווים כמחצית מכלל לקוחות החברה. חברות הכבלים אינן יכולות לאכוף על המנויים האנלוגיים מעבר לשירות הדיגיטלי, ואולם הן מציעות את השירות הדיגיטלי במחיר נמוך ממחיר השירות האנלוגי, במגמה לחסל את השירות האנלוגי בישראל בתוך שנתיים עד שלוש שנים.

השירות הדיגיטלי מאפשר לחברות הכבלים להציע למנויים שירותים מגוונים ומורכבים יותר כמו הזמנת סרטים, מסחר אלקטרוני, שירותי דואר אלקטרוני ומסרים, שיעלו את ההכנסה הממוצעת שמקבלות החברות מנוי. להערכת חברות הכבלים הן יכולות להגיע להכנסה של כ-170 שקל בממוצע משירותי טלוויזיה בלבד, לעומת כ-145 שקל בשירות האנלוגי. ההכנסה הממוצעת של חברת הלוויין, בניכוי הנחות היא כ-165 שקל לחודש.

להערכת אבן תתחיל ערוצי זהב לספק שירותי אינטרנט מהיר בסוף 2001, והיא תגיע עד סוף השנה לכ-100 אלף מנויי אינטרנט מהיר. שירות האינטרנט המהיר של בזק מוצע זה 10 חודשים, והחברה הצליחה לשווק את השירות ל-20 אלף מנויים בלבד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully