פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בדיקה: באיזו רשת הגלידות הזולות ביותר?

   וואלה! חדשות ואתר מיי סופרמרקט בדקו את רשתות המזון השונות על מנת למצוא באיזו רשת תוכלו למלא את המקפיא בגלידות צוננות במחיר הזול ביותר. אז איפה כדאי לקנות גלידה?

   הקיץ בעיצומו, הטמפרטורות עברו כבר מזמן את רף שלושים המעלות ומעבר למזגן אוהבים ילדים ומבוגרים להתקרר גם בדרך יותר קלאסית – ארטיקים וגלידות. וואלה! חדשות ואתר מיי סופרמרקט בדקו את רשתות השיווק השונות במטרה להרכיב את הסל הזול ביותר למילוי המקפיא במגוון טעמים.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   חבילת 10 קרחונים של אסקימו בטעמי לימון ודובדבן של שטראוס (70 גרם) כדאי לקנות ברשת יינות ביתן שם עומד המחיר על 10.99 שקלים. ברשת שופרסל עומד המחיר על 17.29 שקלים ואילו ברשת מגה עומד המחיר על 20.79 שקלים. חבילת 10 קרחוני ננסים בטעמים תות לימון, קולה ומשמש של שטראוס (16 גרם) עולה ברשת יינות ביתן 21.99 שקלים. ברשת מגה עולה אותה החבילה 28.99 שקלים ואילו ברשת שופרסל המחיר גבוה קצת יותר ועומד על 29.79 שקלים.

   אריזת גלידת שוקולד בראוניס של בן אנד ג'ריז (500 מ"ל) עולה ברשתות יינות ביתן ושופרסל 19.99 שקלים. ברשת מגה עולה אותה אריזה 32.29 שקלים. חבילת שישה טילוני אקסטרים וניל של נסטלה (72 גרם) עולה ברשת יינות ביתן 31.99 שקלים. ברשת מגה עומד מחיר אותה חבילה על 38.99 ואילו ברשת שופרסל עומד המחיר על 39.99 שקלים.

   מבדיקת וואלה! חדשות ואתר מיי סופרמרקט ניתן לראות כי במרבית המקים מציעה רשת יינות ביתן את המחיר הזול והמשתלם ביותר תמורת קרטיבים וגלידות.

   אתר מיי סופרמרקט מאפשר ללקוחותיו להשוות בין סלי מזון של מוצרים ברשתות מגה, שופרסל, רמי לוי ויינות ביתן. כמו כן, האתר יודע לומר איזה מוצר קיים במלאי של כל סניף ומציע מוצרים חלופיים במקום מוצרים שחסרים. כך מאפשר האתר להרכיב סל קניות בהוצאה הכלכלית מינימלית.

   עוד כתבות בסדרה:

   בדיקה: מהו סל המוצרים הזול ביותר לקמפינג?
   בדיקה: מהו סל המוצרים הזול ביותר לקיץ?

   עוד בנושא:

   איזו גלידה הכי טובה?