מיכאל גולן מטלטל את השוק: הבאת חבר? קבל 200 שקל

"חבר מביא חבר" בגולן טלקום: ניתן לצרף מספר בלתי מוגבל של מנויים. בסוף דצמבר 2013 תבצע החברה בדיקה, ותעביר את הכסף לממליצים בתחילת 2014

  • גולן טלקום
גד פרץ

גולן טלקום ממשיכה לצאת במבצעים בתחום הסלולר. החברה יוצאת עתה במהלך חדש ולפיו על כל חבר חדש שיצטרף לגולן טלקום בהמלצת לקוח קיים, בין אם דרך ניוד ממפעילה סלולרית אחרת או דרך מספר חדש, יקבל הלקוח הממליץ 200 שקל עבור צירוף לקוח חדש ל"חבילת גולן טלקום" הכל כלול ו-20 שקל עבור צירוף לקוח חדש לחבילת 9 שקלים.

על פי הודעת גולן טלקום, ניתן לצרף מספר בלתי מוגבל של מנויים, כך שלקוח שהביא 10 חברים חדשים יכול לקבל עד 2000 שקל. לקוח שהגיע במסגרת המהלך והפעיל את כרטיס הסים, יכול גם הוא להביא חברים חדשים וליהנות מהתגמול בעצמו. על מנת ליהנות מהתגמול, בעת ההרשמה באתר גולן טלקום על החבר החדש להוסיף את מספר הטלפון ברשת גולן טלקום של הממליץ שבעקבותיו הגיע. ההמלצה תיכנס לתוקף עם הפעלת כרטיס הסים של הלקוח החדש.

החבר החדש צריך להפעיל את כרטיס הסים עד ה-23 באפריל השנה, כאשר המלצות על חברים יתקבלו באתר החברה עד ה-18 באפריל.

החברה מסבירה כי בסוף השנה היא תבצע בדיקה בשביל כל ממליץ שיהיה עדיין פעיל במועד זה ומה מספר החברים החדשים שהפעילו את כרטיס הסים בהמלצתו ועדיין פעילים. הסכום המצטבר יועבר בתחילת 2014 באופן ישיר לכל ממליץ הזכאי לתגמול.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully