וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק הפועלים: הטוב ביותר בישראל לשנת 2017

26.3.2017 / 9:28

הבנק זכה, זו השנה השישית ברציפות, בתואר מטעם המגזין היוקרתי Global Finance. אריק פינטו: "מבקש להודות בעיקר לעובדים והמנהלים המוכשרים והמסורים של בנק הפועלים, שההישג נזקף לזכותם

אריק פינטו.
אריק פינטו

תואר "הבנק הטוב ביותר בישראל לשנת 2017" הוענק לבנק הפועלים על ידי המגזין היוקרתי Global Finance, זו השנה השישית ברציפות. ההכרזה על בחירת בנק הפועלים נעשתה במסגרת בחירת המגזין בבנקים הטובים ביותר מ-150 מדינות ברחבי העולם. הבחירה נעשתה על ידי צוות עורכי Global Finance, בהסתמך על בדיקות מקיפות והתייעצויות עם אנליסטים וממלאי תפקידים שונים במערכות הבנקאות והפיננסים.

בין הקריטריונים שנלקחו בחשבון בבחירה – גידול בהיקף הנכסים, רווחיות, התפשטות גיאוגרפית, קשרים אסטרטגיים, פיתוחים עסקיים חדשים וחדשנות במוצרים. לכך נוסף סקר שערך Global Finance בקרב קוראיו, שרובם בנקאים ומומחי פיננסים בכירים, במטרה להגביר את מהימנות התוצאות ולחזק את תהליך בחירת הבנקים הטובים ביותר.

העורך והמו"ל של Global Finance, ג'וזף גי'אראפוטו, אמר: "פרס 'הבנק הטוב ביותר' של Global Finance מוענק כדי לציין מוסדות פיננסיים המצטיינים בכך שהם נותנים ללקוחותיהם את השירות והמוצרים המתוכננים באופן שיהלום ביותר את צרכיהם והעדפותיהם".

מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו, אמר: "אנו גאים מאוד על הזכייה בתואר 'הבנק הטוב בישראל', זו השנה השישית ברציפות, מטעם המגזין רב היוקרה Global Finance. הפרס מהווה הכרה של גוף מקצועי מוביל בעולם בכך שלקוחות בנק הפועלים נהנים מרמת השירות הגבוהה ביותר במערכת הבנקאות הישראלית, וכי בנק הפועלים הוא המצטיין בישראל מבחינת הצלחתו להתאים את מוצריו ושירותים להעדפות לקוחותיו, יחד עם מאמץ מתמשך לחדשנות טכנולוגית המוסיפה ערך ללקוחותנו. אני מבקש להודות ל- Global Finance ובעיקר לעובדים והמנהלים המוכשרים והמסורים של בנק הפועלים, שההישג נזקף לזכותם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully