נושאים חמים

פתחה עסק עצמאי - ולא יודעת איך לשווק את עצמה: אלון גל מייעץ

המאמן האישי מגיע לוואלה! עסקים: בכל סוף שבוע ייעץ אלון גל בתחומי חיים שמעסיקים כל אחד מאיתנו. השבוע - מפעילה בימי הולדת שמחפשת לקוחות. האזינו לשיחה ב-103FM

אלון גל (Creative Commons)
אלון גל (צילום: Creative Commons)

איך לחשוף את העסק לקהל רחב יותר? זו השאלה שהפנתה עצמאית שהקימה עסק הפעלות לימי הולדת לילדים למאמן האישי אלון גל בתוכניתו ב-103FM. העסק כולל צילומי סטודיו ויצירות והוא ממותג - המאזינה הכינה כבר לוגו ופליירים ואף הקימה עמוד פייסבוק לשם קידומו.

"עצמאי שלא ממציא את עצמו מחדש, סופו להישאר ישן", ענה גל. "אנחנו לא שמים לב, אבל היום אתרי אינטרנט הם היסטוריה. מרבית הגלישות ברשת מתבצעות באפליקציות. אפילו כדי לחפש בגוגל אנחנו נכנסים לאפליקציית גוגל ולא לדפדפן האינטרנט הרגיל בבית. לכן ברצוני להמליץ לך על פרויקט GEEKAPPS. באמצעותו ניתן לבנות אפליקציה בקלות ובעלות של 9% בחודש, וזו תהיה אפליקציה חינמית להורדה עבור המשתמשים".

הוא הוסיף כי "לאחר שתצרי את האפליקציה, בצעי את רשימת 300 האנשים שיורידו את האפליקציה, כולל משפחתך ואנשייך הקרובים. ברגע ש-300 איש הורידו את האפליקציה, המשתמשים בה יקבלו התראות וייכנסו לדף הנחיתה שלך".

לקריאה נוספת:
בלי סוכר, עם צמיחה: קולה זירו יורד מהמדפים גם בארה"ב
הטעויות שהצעירים עושים כשהם חושבים על הפנסיה
חשד: העלים הכנסות ב-10 מיליון שקל בסחר ברשת

גל פירט על הפרויקט והוסיף כי "באפליקציה תוכלי, לדוגמא, לשלוח להם התראות עם המלצות לפעילות עם ילדים - וכך תפרסמי את עצמך. ברגע שיצרת את האפליקציה דרך GEEKAPPS, תוכלי להשתמש ב-GEEKTRACKER ותוכלי לעקוב ולראות את כל מי שהוריד את האפליקציה שלך, את שאר האפליקציות של GEEKAPPS ואף תוכלי לתקשר ביניהם ולהרחיב את קהל הלקוחות שלך. עלייך להגיע לאנשים שיש להם ילדים שתוכלי להציע להם שירות. אל תבצעי פרסום פסיבי אלא פרסום אקטיבי. צרי קהילה של 300 איש ותפעלי בתוך הקהל הזה".