רכילות עסקית: איפה חגגו אנשי העסקים את הסילבסטר?

במגדלי YOO, בהאנגר 11 ובטראסק - בכירי הכלכלה הישראלית לא פסחו על האפשרות לחגוג את השנה האזרחית החדשה. וגם: איזה בכיר בקבוצת פוקס פיזז עם עינת שרוף במועדון הגנקי ומי הכדורגלן שרכש דירה חדשה בראשון לציון מיצחק תשובה?

רונית מטיאס
01/01/2018

יו איזה סילבסטר

אתי ברקין, רייצ'ל ויצמן, אילנה וניר ברנד(צילום: רונית מטיאס)

האמנית ואשת העסקים רייצ'ל ויצמן חגגה מסיבת סילבסטר בביתה שבמגדלי YOO עם אוכל איטלקי וישראלי, אלכוהול שזרם כיין וענת סגל ולהקתה שהקפיצו את האורחים עם מוסיקה ישראלית, איטלקית ובינלאומית.

טוב לדעת (מקודם)

הסוד לשיפור חיי המין שלכם – כעת במבצע מיוחד

מוגש מטעם "גברא"
מירי מרום, אילן ורינה שביט(צילום: רונית מטיאס)

בחוגגים: עתליה שמלצר, נשיאת קבוצת שלמה; אסתר אלדן, מנכ"לית דלק; הניה ומשה נור, מבעלי קבוצת נור; אתי ברקין, מנכ"לית דרמה-ליין; רינה ועו"ד אילן שביט; רינת ומוטי כוזהינוף ואימו של מוטי, נורית, מבעלי פרויקט בראשית; יפית גרינברג, מבעלי סטימצקי.

הניה נור, רינת ומוטי כוזהינוף, משה נור(צילום: רונית מטיאס)
רייצ'ל ויצמן, יפית גרינברג, עתליה שמלצר ואסתר אלדן(צילום: רונית מטיאס)

ג'קוזי בסילבסטר

צחי ורותם חג'ג'(צילום: רפי דלויה)

צחי חג'ג', מבעלי קבוצת חג'ג', חגג סילבסטר בהאנגר 11. על האוכל הופקד טל חובש, מבעלי פלפל פרודקשן, שהציב מזנוני ירקות עצומים וג'קוזי ענק עם פלחי תירס.

יעל ניזרי וטדי שגיא, ניר ומיכל ויצמן, ליאורה ורמי יהושע, עופרה וישראל רייף נהנו מהופעה של עומר אדם, הצמד גיא ויהל, וסטטיק - ללא בן אל.

יעל ניזרי וטדי שגיא. רפי דלויה
יעל ניזרי וטדי שגיא(צילום: רפי דלויה)
ניר, מני ומיכל ויצמן(צילום: רפי דלויה)
דני ומימי לוזון(צילום: רפי דלויה)
עופרה רייף שמלצר, טל חובש וישראל רייף(צילום: רפי דלויה)

תורמים לבודדים

אתי קסטרו, יאיר ניצני, עופר איתני ודרורית ניצני(צילום: מקור שלמור)

דרורית ניצני, מנהלת קשרי קהילה של העמותה לחיילים בודדים ע"ש מיקי לוין, ערכה זו השנה השלישית ברציפות מסיבת סילבסטר שהכנסותיה קודש לתרומה ללמעלה מ-600 חיילים בודדים ללא עורף משפחתי.

בתורמים: יאיר ניצני, יאיר וליהיא לפיד, עופר איתני, מנכ"ל קבוצת כרמל גרופ, דגנית חרלפ, דני טוקטלי, מיכאלה ברקו ורון צוקרמן, לילך סיגן וליגד רוטלוי, עו"ד ברוריה לקנר וד"ר רוני אמיד, טובה דורפמן, אורן מוסט, יעל אלמוג זכאי.

מסיבת סיום

משה פרי ויעקב לוקסנברג(צילום: אלירן אביטל)

יעקב לוקסנבורג, יו"ר דירקטוריון סאני תקשורת, ומשה פרי, המנכ"ל, חגגו סיום שנה בסגנון תיאלנדי-אתני ב"טרסאק" בנמל תל אביב. בתוכנית: סרטון הרגעים המוצלחים של 2017, חלוקת גביעים למצטיינים וריקודים.

הטופ של הטופ

אבי אדרי, רמי יהושע, שלום זיידלר ושאול בן אדרת(צילום: רפי דלויה)

אם ביום חמישי בלילה היה נופל טיל על אותו האנגר 11 (טפו טפו), סביר להניח שעולם העסקים היה כמעט נמחק. רמי יהושע, מייסד ויו"ר משרד הפרסום יהושע TBWA; נבו כרמי, המשנה למנכ"ל ושותף במשרד ויגאל ברקת, המנכ"ל, חגגו במקום 20 שנה לפעילות המשרד.

אבי לוי ואילנה ימיני לוי(צילום: רפי דלויה)

יהושע TBWA ממוקם בטופ פייב של משרדי הפרסום המובילים בענף, מחזיק לקוחות רבים ואחראי על שורת הישגים משמעותיים. יהושע הודה לעובדיו, לקוחותיו, לליאורה אישתו - "ליאורי שלי" שמחזיקה איתו מעמד 29 שנה ולילדיו, להם אף נתן להם אישור לשתות.

דוד פתאל, רמי וליאורה יהושע וריקי תורג'מן(צילום: רפי דלויה)

הערב כלל ארוחת ערב של השף שאול בן-אדרת בשיתוף פעולה עם טל חובש, מבעלי פלפל פרודקשן, תוכנית בהנחיית ערן זרחוביץ' בדמותו של ראובן מארץ נהדרת, הופעה של נסרין קדרי והאנדלוסית ירושלים והופעה מלאה של משינה.

טל חובש, אילן וורד גרינבוים(צילום: רפי דלויה)

חגגו: דורון ספיר, עמרי פדן, אבי ניר, אבי צבי, ליאורה עפר, אבי בן-טל, שרון ומודי כידון, אירית ומשה רוזנבלום, שרית ועדו חג'ג', נורית ונחום ביתן, מיכל ויהודה בן-אסייג, פרופ' יוסי פרס, מני ויצמן.

רמי שביט וחיליק לסרי(צילום: רפי דלויה)
יוסי דיין, יעל רבהון דפנה וגיל גמון(צילום: רונית מטיאס)

יד ראשונה לכדורגלן

הכדורגלן דן איינבינדר(צילום: ברני ארדוב)

סמסו בשעה טובה לדן איינבינדר, קשר נבחרת ישראל והפועל באר שבע, שמצטרף לאיתן טיבי ואלי דסה - חבריו לנבחרת ישראל ולקבוצתו לשעבר מכבי תל אביב, ורכש דירת 4 חדרים בפרויקט "אורבן פארק ראשונים" - שכונת המגורים החדשה בראשון לציון שמקימה אלעד ישראל מגורים מקבוצת תשובה.

השלושה שיגורו בשכנות, יוכלו ליהנות מחוץ למגרש הכדורגל בטרקלין הדיירים, לטייל בפארק ירוק של כ-5 דונם ולשמור על כושר בחדר הספורט. דירת 4 חדרים זהה ששטחה כ- 113 מ"ר + 12.5 מ"ר מרפסת נמכרת בפרויקט בכ-2.5 מיליון שקל. מדוברות החברה נמסר כי אין הנחות סלב.

הדמיית סלון בדירת 4 חדרים באורבן פארק ראשונים(צילום: סטודיו 84)

מהדקים קשרים

גדעון המבורגר ודורית סלינגר(צילום: דרור איתן)

גדעון המבורגר, נשיא לשכת המסחר ישראל-שוויץ וליכטנשטיין ונשיא קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, ערך במלון דן בתל אביב אירוע במסגרת האירועים להידוק קשרי הכלכלה והמסחר בין ישראל, שוויץ וליכטנשטיין. תומאס ג'. ג'ורדן, נגיד הבנק השוויצרי הרצה, והמבורגר אמר כי נוכחותו של ג'ורדן במפגש מסמלת נקודת ציון משמעותית המדגישה את חשיבות הקשרים הענפים בין ישראל לשוויץ ולגופים העסקיים הכלכליים הלוקחים חלק בפעילות לשכת המסחר ישראל-שוויץ וליכטנשטיין.

ז'אן דניאל, גדעון המבורגר ותומאס ג'. ג'ורדן(צילום: יח"צ)

במאזינים: שגריר שוויץ בישראל ז'אן-דניאל; דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון; רקפת רוסק-עמינח, מנכ"לית בנק לאומי; יאיר המבורגר, יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים; דן פרופר, יו"ר קבוצת אסם; יצחק צאיג, מנכ"ל הקבוצה; הילל דמלין, מנכ"ל סוויס רי ישראל; רו"ח אלי גילבאי; אודי דהאן, מנכ"ל UBS בישראל; אמנון זיידנברג, מנכ"ל בנק Dreyfus בישראל; דוד בלומברג, יו"ר בסס"ח; פרופ' רות ארנון, מכון וייצמן למדע.

עושים עיניים

אורן רווח וקארן דנסקי(צילום: ורד בראון)

אורן רווח, מנכ"ל קבוצת החברות אסתי לאודר, ויובל רוזנשטיין, מנכ"ל אסתי לאודר ישראל, נפגשו בשעת בוקר מוקדמת ב-High& בתל אביב לרגל השקת Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix - סרום מתקן לחידוש התאים באזור העיניים. אחרי ארוחת בוקר סיפר רווח על השקות מעניינות ומסקרנות שצפויות להתרחש במהלך השנה כולל השקת מותג חדש. שיראל עודד, מנהלת המותג דיברה בשבחי המוצר המהפכני המגיע עם אפליקטור מיוחד.

יובל רוזנשטיין ושיראל עודד(צילום: רונית מטיאס)

והרי החדשות

אורן בוטבול ושרון אלון(צילום: מקור יפה אפרתי)

יום אחרי שהוזעק להגיש את החדשות במקומה של יונית לוי שנפצעה, התייצב דני קושמרו במלון קראון פלזה תל אביב. לא, הוא לא הגיע לוויקאנד, הוא הגיע להרצות שעה קלה בבוקר שערך שרון אלון, מנכ"ל התפעול החדש של רשת מלונות קראון פלזה, לחוג מועדון הלקוחות המאושרים של הרשת.

המוזמנים נהנו מארוחת בוקר שכללה עשרות דוכנים מגוונים והרצאה של קושמרו על "החיים מאחורי החדשות". במאזינים גם אורן בוטבול, סמנכ"ל השיווק של הרשת ומנכ"לי מלונות הרשת מכל הארץ.

תרומה בטיב טעם

יוסי שלו, מירי זיו ועדי כהן(צילום: אלעד גוטמן)

עדי כהן, מנכ"ל קבוצת טיב-טעם; יוסי שליו, סמנכ"ל סחר ושיווק; ורוני גרין, מנהל מכירות ומועדון לקוחות, העניקו למירי זיו, מנכ"לית האגודה למלחמה בסרטן ולשני שהם, מנהלת שת"פ וגיוס משאבים באגודה צ'ק על סך 84 אלף שקל שנאספו במבצע התרמה ארצי שהתקיים בסניפי טיב-טעם. כהן אמר כי הנהלת הרשת ועובדיה מחויבים לפעול למען הקהילה, כשהפעילות למען האגודה למלחמה בסרטן הינה חלק מהפעילויות בהן שותפה הרשת.

זיו הודתה לטיב-טעם, למנהליה, עובדיה ולקוחותיה על שלקחו חלק בפעילות, העניקה לכהן תעודת הוקרה והתפללה כי עוד חברות יתגייסו למען הקהילה.

חגגיגנקי

שרון כידון, מוטי רייף וציפי רפאלי(צילום: רונית מטיאס)

יפתח ויזל, מבעלי קבוצת פוקס, לא שובר מסורת. בשבוע שעבר אלקנה צרפתי, מי שרכש לאחרונה את מועדון הגנקי והעביר אותו שיפוץ מסיבי, חגג את הפתיחה המחודשת. עינת שרוף - מי שמעלה אנשים על שולחנות במקום כבר עשור - חישמלה את האווירה עם תגבורת של חברים שכללה את ויזל ששר מחרוזת שירי שלמה ארצי. כשויזל התגורר בבוסטון, הוא הגיע לכל ההופעות של שרוף בניו-יורק.

יפתח ויזל, עינת שרוף ויובל סלע(צילום: רונית מטיאס)

עוד זימרו: רונן פלד, מבעלי קפיטל גרופ; חיים רביבו והמפיק אסף בלשר שהגיע מלוס אנג'לס, והקולגות מאיה בוסקילה, מרגלית צנעני, שרון חזיז, מורן מזור ושמעון בוסקילה שהתלוצץ וסיפר שערכו לו סיור בשירותים ובמטבח כאילו הוא שף.

תמיר הרפז וטל בר נח(צילום: וואווי P10)

צרפתי סיפר כי בימים אלה מרחיב הגנקי את פעילותו, ובנוסף לערבי השירה הושק לאחרונה גנקי - live ליין חדש של הופעות חיות באווירה אינטימית עם מיטב אומני ישראל וערבי הרכבים יוונים, לטינים ולועזיים.

עינת שרוף וליהיא לפיד(צילום: רונית מטיאס)
אלנקה ורינת צרפתי(צילום: אור גפן)

סיר הסירים

מיטל רובין וטוני ירוחם(צילום: וואוי P10)

ניחוחות טוסט קבלו בסוף השבוע את מבקרי קניון גבעתיים. מסתבר שטוני ירוחם, סמנכ"ל סחר ושיווק סולתם, ומיטל רובין מנהלת השיווק, השיקו בקומה השלישית סניף חדש לרשת, המתווסף ל-22 הסניפים הקיימים.

ירוחם אמר כי השאיפה היא להתרחב לכ-40 סניפים בפרישה ארצית ולהוביל את תחום הסירים בישראל. המוזמנים התענגו על טוסטים, מלוואח ואנטיפסטי שהוכנו במקום בעזרת מכשיר מיוחד להכנה במיקרוגל שהושק באירוע.

ארוחה בהפתעה

אייל רביד ויעקב אזולאי(צילום: מקור גל תקשורת)

במהלך ישיבת מנהלים במטה רשת ויקטורי, נכנסו לישיבה שפים ואנשי צוות מחלבות גד, ופינקו את הנוכחים עם ארוחת גורמה. יעקב אזולאי, סמנכ"ל סחר ומכירות במחלבות, שהוציא את ההפתעה לפועל, אמר לאייל רביד, מנכ"ל ויקטורי כי לשני המותגים הרבה מהמשותף - שניהם הציגו בשנתיים האחרונות צמיחה משמעותית.

אדריכלים מתעדכנים ומעוצבים

אריה(צילום: מורג ביטן)

סקרנים איך מתעדכנים בטרנדים? צורי דבוש יו''ר קליל; אריה (ריצ'י) ריכטמן, המנכ''ל; עמי דרייפוס, מנכ''ל 'אבן קיסר' ישראל; וקובי גרינבלום מנכ''ל טמבור נפגשו בוועידת האדריכלים 2017' באוניברסיטת תל אביב ועדכנו מה חדש בגזרתם. דבוש הציג את חלונות "באוהאוס" - מערכת חלונות עליה אמר שזה חלום שהתגשם. דרייפוס גילה כי בתחילת 2018 תשיק אבן קיסר אחריות לכל החיים על כלל משטחי החברה, וציין כי אבן קיסר מציעה היום מעטפת עיצוב שלמה. גם גרינבלום חשף מוצרים חדשים ובלעדיים בארץ.

גבי קליין, מנכ"ל זהבי עצמון, וסיניה בלנקלדר, מנהלת השיווק, אירחו אדריכלים לערב שכלל הרצאה של הטרנדולוגית עדי יופה על קצב השינויים הטכנולוגיים, הכלכליים והחברתיים והשפעתם על הרגלי הצריכה.

כבאי חלומי

ליאור כלפון, אושרי ואבי בר-אהרון(צילום: שני מנדל)

עובדי מימון ישיר בשיתוף עמותת Make-A-Wish Israel הגשימו את חלומו של אושרי החולה במחלה מסכנת חיים, שתהיה לו כבאית בחצר הבית. הם בנו בחצר דגם של כבאית והביאו כבאית מתחנת הכיבוי בחדרה, עם כבאים שסיפרו על תפקידם כלוחמי אש.

הגשמת המשאלה היא חלק מפרויקט ה-Wish Challenge של עמותת Make-A-Wish Israel, המגשימה את משאלות ליבם של ילדים החולים במחלה מסכנת חיים.

מסיבת פולו

אלכסנדרה ריצ'רדס, לוטי מוס, גק גינס, ליידי קיטי ספנסר ולאורה ויטמור(צילום: יח"צ)

מעצב העל היהודי ראלף לורן השיק במסעדת Ralph's Coffee and Bar שבבעלותו בלונדון את קולקציית הקפסולה של המותג POLO BEAR.

נהנו ממסיבה ברוח הפולו-בר: אלכסנדרה ריצ'רדס, בתו של קית' ריצ'רדס - גיטריסט הרולינג סטונס; פאטי הנסן; הדוגמנית וה-DJ אלכסנדרה ריצ'רדס בפלייליסט חגיגי שכלל שירים קלאסיים של הרולינג סטונס ופעמוני כריסטמס בטוויסט רוקיסטי; ליידי קיטי ספנסר, אחייניתה של הנסיכה דיאנה; לוטי מוס, אחותה הצעירה של קייט מוס; הדוגמן והשחקן ג'ק גינס.

בקבוצת סקאל משווקת המותג מסרו כי קולקציית הקפסולה צפויה להגיע לישראל בחודשים הקרובים.

יופי שכזה

לי לוי, שני גולדשטיין, מימי ארנרייך, מיטל דה רזון ובתיה שיף(צילום: מקור רויטל מרסיק)

ד"ר מימי ארנרייך, מומחית לכירורגיה אסתטית, השיקה בהרצליה-פיתוח מרפאה שנייה בהשקעה של מאות אלפי שקלים. המרפאה מצטרפת למרפאה בחיפה, והיא מבוססת על מכשור חדשני בטכנולוגיות מתקדמות בלעדיהן, לדבריה, לא ניתן כיום לתת פתרונות ראויים לאנטי אייג'ינג.

המוזות

קלאודיה לוקזק ,דרור קונטנטו וקרולינה טאט(צילום: דביר כחלון)

מעצב האופנה דרור קונטנטו קפץ לבקר את המוזות שלו - הדוגמניות קלאודיה לוקזק וקרולינה טאט, שהצטלמו לקולקציית הכלות החדשה ל-2018. קונטנטו התפרסם כשהלביש את שרת התרבות והספורט מירי רגב שנסעה לפסטיבל קאן. עיצוביו נמכרים בסטודיו החדש בתל אביב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully