צרכנות

פתחה יוגורט דנונה ונדהמה: חתיכות ניילון ושיער אדם

מורן מאזור המרכז רכשה גביע יוגורט של חברת שטראוס בסוף השבוע האחרון, אולם למרבה סלידתה גילתה פסולת במעדן. שטראוס: "מדובר במקרה נדיר שאינו מעיד על המוצרים שלנו"

20/09/2018
באדיבות המצולמים

(בווידיאו: צילום של גביע היוגורט עם הפסולת בתוכו)

מורן מאזור המרכז קנתה ביום שישי האחרון מעדן יוגורט דנונה של חברת שטראוס. היוגורט, שתאריך התפוגה שלו פג ב-8/10, מורכב משני חלקים, אריזה ובה שבבי פקאנים מצופים שוקולד, ואריזה צמודה לה עם יוגורט. כדי ליהנות מהמעדן יש לפתוח את כיסוי האלומיניום של שני החלקים ולערבב.

במוצאי שבת, כיממה לאחר הקנייה, מורן פתחה את האריזה. כשהחלה לערבב את המוצר, הרגישה התנגדות בכפית ונגלה לה מחזה מעורר קבס - בתוך היוגורט צפו שערות אדם וחלקי ניילון ירוק. היא הרחיקה את המוצר, ופנתה למחרת בבוקר לשירות הלקוחות.

לקריאה נוספת:
שיניים של פרה ומכשיר להגדלת פין: המוצרים המוזרים שהזמנתם ברשת
אין גבול לאטימות: דואר ישראל לא הסכים לתת משלוח לאלמנה
יותר עוקץ מדבש: איפה תמצאו את הדגים והדבש הכי זולים לחג

שערה ביוגורט דנונה. (צילום: באדיבות המרואיינים), באדיבות המצולמים
גביע היוגורט שבו נמצאה הפסולת יוגורט דנונה(צילום: באדיבות המצולמים, (צילום: באדיבות המרואיינים))
גביע היוגורט שבו נמצאה הפסולת יוגורט דנונה(צילום: באדיבות המצולמים, (צילום: באדיבות המרואיינים))

שטראוס: "מדובר במקרה נדיר"

"אם זה היה צמוד לכפית, הייתי רואה את זה מראש כשהחזקתי אותה, זו לא שערה קטנה, וזו חתיכת ניילון, קשה שלא להבחין"

"אני אוכלת באופן קבוע את היוגורט הזה", סיפרה לוואלה! עסקים. "כשניגשתי לפתוח אותו, האריזה הייתה סגורה", אמרה. "לא מדובר על גבינה עם מכסה פלסטיק שלא ברור אם נפתח קודם, זה כיסוי אלומינום אטום".

לטענתה, החתיכות הגיעו מהיוגורט עצמו ולא מהתוספת, "כשהכנסתי את הכפית, ראיתי מיד משהו לא תקין", סיפרה. "זה גדול מידי כדי להיכנס לאריזה של התוספת ואם זה היה צמוד לכפית נניח, הייתי רואה את זה מראש כשהחזקתי אותה, זו לא שערה קטנה, וזו חתיכת ניילון, קשה שלא להבחין". עוד מספרת שהמוצר הגיע בצמד, והיא אכלה את היגורט השני ערב קודם, ללא תקלות חריגות. "אבל אי אפשר לדעת, אולי היתה בעיה בפס הייצור?".

מחברת שטראוס נמסר בתגובה: "מדובר במקרה נדיר שאינו מעיד על המוצרים שלנו, שעוברים תהליכי בקרת איכות מחמירים. אספנו את המוצר ונכון לעכשיו אנו לא מזהים את הפלסטיק כחלק מתהליך היצור. עם זאת, התנצלנו בפני לקוחה ואנו ממשיכים לחקור את הנושא כדי לזהות את המקור לתקלה".

יוגורט דנונה(צילום: באדיבות המצולמים, (צילום: באדיבות המרואיינים))

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully