רכילות עסקית: למה לבשו קימונו בתערוכת התיירות?

וגם: במלאנוקס תומכים בכלכלה הישראלית, אלקטרה פותחים את המסחר, בפלאפון נערכים לקורונה ואל על יטסו ספורטאים ליפן

רונית מטיאס

חגיגה בעולם התיירות

מיקי שטרסבורגר, קוא'יצ'י אייבושי וגונן אוסישקין. (צילום: סיון פרג')

אתמול נערכה ב-EXPO תל-אביב ארוחת-בוקר לרגל פתיחת תערוכת התיירות השנתית IMTM .

עוד בוואלה!

"לא רציתי לטפל בבעיות, אבל היום יש לי עבודה": העמותה שעושה שינוי

לכתבה המלאה
ברונו קייבריני , לוסינה גרוויר , לורנט קורמייר (צילום: סיון פרג')

התייצבו: שר התיירות יריב לוין; אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות; אייל שמואלי וליאור גלפנד יוזמי התערוכה; גונן אוסישקין, מנכ"ל אל-על; יאיר ברבי, מנכ"ל סאן-דור; אורי סירקיס מנכ"ל ישראייר; ניר דגן מנכ"ל ארקיע; אילקר בשרן, מנכ"ל טורקיש אירלינס בישראל; יעל דניאלי, מנכ"לית התאחדות המלונות; טלי לאופר, מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות; אמיר חייק נשיא ההתאחדות המלונות בישראל; דני אמיר, יו"ר לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל; משה מנו, מבעלי מנו ספנות; דוד כהן, מנכ"ל מלון אינטרקונטיננטל ת"א; דוד פתאל מבעלי רשת מלונות פתאל; שאול גולדשטיין מנכ"ל רשות הטבע והגנים.

ליטל שמואלי, אמיר הלוי, חנן גינת ואיריס דניאלי (צילום: מקור יוני וולף)

בתום גזירת הסרט עברו האורחים לביקור בביתנים. בביתן של אל-על התקיים טקס מסורתי יפני של שבירת חבית והרמת כוסית סאקה לרגל השקת הטיסות הישירות של אל-על לטוקיו במעמד גונן אוסישקין, מנכ"ל אל-על, ומיקי שטרסבורגר סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים; יריב לוין; אמיר הלוי; קואיצ'י אייבושי, שגריר יפן בישראל.

ולטובת הירושלמים, הרשות לפיתוח ירושלים, ערכה פתיחה לתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM 2020 בעולמיא ירושלים. ראש העיר משה ליאון, יריב לוין שר התיירות, אמיר הלוי מנכ"ל משרד התיירות, אילנית מלכיאור הממונה על התיירות בהרל"י, ואייל שמואלי וליאור גלפנד יוזמי התערוכה התייצבו וצפו בתערוכת סטארט אפים מובילים מתחום הטרוול טק, ביניהם Yaturu, Refundit, AccessibleGO, Gamitee. ירושלים נחשבת למובילה בתחום הטרוול טק ומקדמת האב ומענקים לתמיכה בסטארט אפים.


שוברים שיאים

צאק טייבר מרינה מקסימיליאן שירי מימון ואמיר פרשר (צילום: יח"צ)

כשבוע לאחר פרסום הדוחות הכספיים של חברת מלאנוקס טכנולוגיות ועליית מניית החברה לשיא של כל הזמנים, ערכה החברה את כנס המכירות הבינלאומי בהאנגר 10 ב EXPO בישראל. למעלה מ 400 אנשי המכירות הגיעו מחו"ל ואיל וולדמן, מנכ"ל ומייסד החברה אמר כי החליט לקיים את האירוע בישראל מתוך רצון לסייע לכלכלה ולתיירות הישראלית ולסייע לעסקים המקומיים.

עלות האירוע עמדה על למעלה מ-5.5 מיליוני שקלים והוא כלל ארוחת-ערב והופעות באנגלית של מרינה מקסימיליאן בלומין ושירי מימון. כנס המכירות יימשך לאורך השבוע ויכלול אירועים וטיולים ברחבי הארץ.

כ-100 מעובדי מלאנוקס בסין, הסתפקו בברכה מיוחדת ששלח וולדמן.


פותחים מסחר

אמנון נויבך, איתמר דויטשר, דני זלקינד, מייקי זלקינד ואיתי בן-זאב (צילום: יח"צ)

הנהלת קבוצת אלקטרה פתחה את המסחר בבורסה לניירות ערך בתל-אביב לרגל כניסתה למדד הדגל ת"א-35. איתמר דויטשר, מנכ"ל קבוצת אלקטרה אמר כי הקבוצה עברה כברת דרך משמעותית מאז הונפקה לראשונה בבורסת ת"א ב-1971, והפכה לאחת מחברות הייזום והקבלנות הייחודיות, הגדולות והמובילות בישראל, וכניסתה למדד היוקרתי הינה פועל יוצא של הצמיחה העקבית שנרשמה בהיקפי פעילות הקבוצה בשנים האחרונות, לצד האמון שרוחש שוק ההון בהנהלת החברה, בהצלחת האסטרטגיה העסקית שלה לאורך השנים ובפעילותה.

דויטשר הוסיף כי האסטרטגיה של אלקטרה, שבסיסה מעגל רחב של שירותים מקצועיים לענף הנדל"ן והתשתיות, היא שמאפשרת לה להמשיך להתמודד עם אתגרים גדולים ומשמעותיים במשק הישראלי והגלובאלי, ולהביא לידי ביטוי את יכולותיהן של כלל החברות בקבוצה. שווי שוק החברה עומד על כ-6.5 מיליארד שקל עם קרוב ל- 50% אחזקות ציבור, ונמצאת בעיצומו של מהלך להמשך הרחבת הפעילות בישראל ובעולם-מהלך שתופס תאוצה עם הקמת Electra USA בתחילת 2019, ורכישת חברות הפועלות בניו-יורק בתחום האלקטרו-מכניקה.

היו והתרגשו: מיכאל ודניאל זלקינד, מנכ"לים משותפים בקבוצת אלקו; אמנון נויבך, יו"ר הבורסה לני"ע ואיתי בן-זאב המנכ"ל; עו"ד רונית ברזילי, היועצת המשפטית של אלקטרה; ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בנייה; אילן פלאטו, מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות; רו"ח אהוד רצאבי, יו"ר עמותת איל"ן; ניר קסטרו, כלכלן ממחלקת המסחר של הבורסה; איציק ניסים, סמנכ"ל הכספים של אלקטרה; חני שיטרית בך, סמנכ"לית בכירה במחלקה הכלכלית של הבורסה ועוד.


מתקשרים עם הקורונה

ישראל אייבי, רון גלב, סיגל רזמוביץ, רן גוראון, גדי אילן, יוחאי אנדלסמן, אופיר קרני, אילן ישראלי, אסי דני. (צילום: יח"צ)

רן גוראון מנכ"ל פלאפון, yes ובזק בינלאומי ערך ארוחת צהריים במהלכה דנו בין היתר על התפתחות שוק התקשורת בישראל וההערכות לדור החמישי בסלולר. אבל הנושא החם סביב השולחן היה הערכות החברות במשק לנגיף הקורונה המתפשט.

בנוכחים: ישראל אייבי, סמנכ"ל החטיבה העסקית פלאפון, yes ובזק בינלאומי; רון גלב, סמנכ"ל פתרונות לעסקים בזק בינלאומי; סיגל רזמוביץ, מנהלת לקוחות עסקיים; גדי אילן סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה שערי צדק; יוחאי אנדלסמן, מנמ"ר ישרוטל; אופיר קרני, סמנכ"ל כספים קואופרטיב דן; אילן ישראלי, מנכ"ל תאגיד דנאל; אסי דני, מנהל טכנולוגיות נאייקס; מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בקופת חולים לאומית.


טיסה ספורטיבית

גונן אוסישקין, יוליה צ'רנוי, פסקל ברקוביץ', סימונה גורן, מורן סמואל שוקי דקל (צילום: סיון פרג)

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל-על וד"ר שוקי דקל, יו"ר הוועד הפראלימפי הישראלי, חתמו במשרדי הוועד הפראלימפי הישראלי על הסכם לפיו אל-על תטיס את המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפים בטוקיו 2020, בטיסות הישירות החדשות של החברה לטוקיו.

היו והתרגשו: מורן סמואל, חותרת בסירת יחיד וזוכת מדלית ארד באולימפיאדת ריו; פסקל ברקוביץ', חותרת קיאקים; סימונה גורן, חותרת בסירת רביעייה; והקלעית יוליה צ'רנוי.


יהלומים לנצח

סרגיי איבנוב, יורם דבש, אלכסי טיקאנוב ובועז מולדבסקי (צילום: שלושה צלמים)

בכירי ענף היהלומים מהעולם, ביניהם נשיאי בורסות בעולם, קניינים ובכירים תעשיית היהלומים העולמית, פתחו את שבוע היהלומים הבינלאומי בבורסת היהלומים ברמת גן במהלכו הוצגו יהלומים בשווי של למעלה ממיליארד דולר. יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים אמר כי הם נמצאים בפתחה של 2020 ומקווים שהשנה תהיה שנת תפנית, התייצבות והתאוששות בשווקים.

דבש בירך את האורחים שהגיעו מחו"ל ובראשם מרטין לייק מנכ"ל בורסת היהלומים של דובאי, אלן כהן נשיא בורסת לונדון, ארני בלום נשיא הפדרציה, פיליפ ברסמיאן הנשיא הבלגי ועוד. בתום קבלת הפנים, יורם דבש ערן זיני, מנכ"ל הבורסה וכרמל שאמה ראש עיריית רמת-גן, היכו בגונג ופתחו רשמית את שבוע המסחר הבינלאומי, וכולם התפזרו לעשות עסקאות ולהאזין להרצאות ביניהן הרצאה "הפיכת אתגרים להזדמנויות" של מרטין רפפורט מבעלי חברת רפפורט, שאחראית על פרסום המדד העולמי של מחירי היהלומים בעולם, שסיפר כיצד נקבעים מחירי היהלומים בעולם.

במאזינים: קובי קורן, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים; בועז מולדבסקי, יו"ר מכון היהלומים; שלמה אשד, נשיא בורסת אבני החן; ניסים זוארץ ועזרא בוארון, חברי הנהלת הבורסה.


אופנה חברתית

ליאת לביא מוטי רייפ (צילום: מערכת וואלה!, רונית מטיאס)

המפיק והיזם מוטי רייפ התרגש אתמול כשהכריז רשמית על שבוע האופנה תל-אביב 2020, שיערך זו השנה השמינית בהאנגר 11 בנמל תל-אביב-יפו, ויכלול 29 תצוגות ואירועי אופנה בהשתתפות למעלה מ-100 מעצבי אופנה ישראליים במטרה להמשיך לקדם, להוקיר ולהוביל, ולתת בימה ברמה בינלאומית למעצבים הישראליים, יד ביד עם אג'נדה חברתית לקידום שינוי אידאל היופי.

הילה רהב ומוטי רייפ (צילום: מערכת וואלה!, רונית מטיאס)

רייפ אמר כי כל תצוגה תפתח עם אישה המציגה מודל יופי חדש ומגוון, וידגמנו בה נשים וגברים בכל הגילאים, הזהויות המגדריות, המידות, הגבהים, גוני עור ומוגבלויות הפיזיות כי אופנה שייכת לכולם והבטיח כי ימשיכו לבסס ולהוביל את האג'נדה החברתית בה לכל אישה וגבר יש מקום ובימה מכובדת וראויה תחת מושג "אידאל היופי" החדש.

רייפ הציג את ליאת לביא, מנהלת תקשורת, קשרי חוץ וקיימות ביוניליוור ישראל שבבעלותו מותג Dove-מותג המקדם שנים את שינוי אידיאל היופי, והשותף הרשמי של שבוע האופנה.

בין המציגים: טבע נאות תארח 30 מעצבי אופנה ישראלים ותיקים וצעירים, רתמה RETEMA, דרור קונטנטו, אפרת קליג x רונית רפאל, ריקי דלאל, שחר אבנט, חממת מפעל הפיס up- comming designers, משכית, תכשיטי YVEL בערב התרמה ל"מרכז טל"/חלאסרטן, קוקה קולה בסימן קיימות בהשתתפות יצירות של סטודנטים מבית הספר לעיצוב של בצלאל + שנקר + ויצו צרפת והמעצב מאוריציו, שנקר בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב המחלקה לעיצוב אופנה X converse, מאי משיח, sprayground, אדידס ועוד.


משחקי הייטק

לנה עובדיה, מושי בלום,שי זאב יוסיפון,עומר גרזון,מריה פרוב, נגה לרון טל שרעבי ואדווה לב (צילום: יח"צ)

חברת הגיימינג PLAYSTUDIOS הודיעה על פתיחת שעריה לקהל הרחב בתעשיית ההייטק בשיתוף STOREMAVEN וADJUST , באירוע Groewing inside out-מיטאפ שעסק באתגרים הגדולים והמתקדמים ביותר בשיווק האפליקציות הפופולריות ב- 2020. עומר גרזון, מנהל מדיה playstudios, ומושי בלום מנכ"ל Adjust, חלקו עם האורחים את אסטרטגיות צמיחת המשתמשים, והחשיבות במיקוד מחדש, פילוח קהל, מדידה וכל מה שצריך לדעת על התחלת הפעילות בשיווק האפליקציות. באירוע דובר על הקשר העמוק בין UA בתשלום לבין רכישה אורגנית.

במאזינים: לנה עובדיה, מובילה חברתית Bagelcode ; שי זאב יוסיפון, סמנכ"ל שיווק Beach Bum; מריה פרוב, מובילה רשתות playstuios; נגה לרון, ראש שיווק playstudios; טל שרעבי, אנליסט עסקי Storemaven; אדווה לב, מנהלת קשרים ושיתופי פעולהPlaystudios


ביקור אופנתי

שניר לוי, יוסי אירני וארז פפיר (צילום: יח"צ)

יוסי אירני, מבעלי פקטורי 54-היבואנית הרשמית של טומי הילפיגר בישראל, ארח את שופטי ועוזרי הסגל הבכיר בהתאחדות לכדורגל שהגיעו לחנות המותג טומי הילפיגר במתחם שרונה בתל-אביב, כדי להתחדש בבגדי המותג האמריקני. צוות קנייני החברה עזר להם לבחור מערכות לבוש חדשות, את הבחירות תוכלו לראות במהלך שתי העונות הקרובות, כששופטי ועוזרי הסגל הבכיר יגיעו לבושים למשחקי ליגת העל (הבורסה לניירות ערך) בבגדי המותג.


יופי של ביקור

איה מונק, אנסטסיה קירילובה עדי למדני (צילום: מערכת וואלה!, רונית מטיאס)

בוטיק GIORGIO ARMANI BEAUTY בקניון רמת אביב נסגר השבוע לכמה שעות לרגל הגעתה לישראל של אנסטסיה קירילובה, אמנית האיפור הבינלאומית של המותג, שהגיעה לביקור קצר בישראל כדי להציג את שתי ההשקות החדשות של המותג, סדרת POWER FABRIC וקולקציית EYE TINT. קיקילובה העבירה סדנת אמן והדרכה על המוצרים למאפרים מובילים ומובילי דעה בישראל, לצוות המקצועי ולמוזמני האירוע.

התעדכנו: איה מונק, מנכ"לית חטיבת היוקרה; עדי למדני, מנהלת שיווקGIORGIO ARMANI BEAUTY; רוני איילבאום, מנהלת יחסי הציבור; בן אילן, מנהל השיווק.


חדד וחלק

נטלי דדון, אייל חדד, מאור זגורי (צילום: אור גפן)

הסטייליסט איל חדד, ערך מסיבה להשקת סינגל חדש בשם "לא מדברים על זה" שכתב עם הזמרת והיוצרת דיקלה וייעוץ אומנותי של מאור זגורי. הלוקיישן היה בביתה של נטלי דדון שלקחה חלק מרכזי בקליפ. כתב ידו של חדד היה מעורב בכל חלק בקליפ ובהפקה לצד המפיקה רוני חמישה.

מעין אדם, אירה דולפין, נעמה קסרי וליהי גרינר (צילום: יח"צ)

המוזמנים נהנו מארוחה של השפית עדית קקון שבנתה תפריט "חיה בגן עדן", בר אלכוהול ממותג, קינוחי אווירה של "כנאפה שפירא" עם מיתוג מיוחד להשקה, עוגות נשיקה של מור מיכאלי ומסיבה עם די.ג'י אפרת נעמן ואחרי כל הטוב הזה חדד הודה לכולם אמר כי זו תחילת המסע, וצפויות הפתעות רבות בחודשיים הקרובים והקרין בהקרנת בכורה את הקליפ.

בחוגגים: מאור זגורי, דנה לפידות, דיקלה, ירדן ויזל, אן זיוי, גל גברעם, רומי נסט, קסניה טרנטול, נדב אבוקסיס, אבישג נגר, הודיה כהן, אירה דולפין, ליאת אשורי, מעיין אדם, לאון שניידרובסקי, ליהיא גרינר, נעמה קסרי, הלן ורגב הוד, רומי גיאור, מורן מזור, בר סנדלר, ליאל אלי, ירדן חי ועוד.


מה שבטוח

הילה גולדברג, הילה פלדמן גרא ואבי דנגור (צילום: מיכה לובטון)

הילה פלדמן גרא, מנהלת מחלקת השיווק ודוברת "הכשרה חברה לביטוח", נפגשה על סט הצילומים של קמפיין go ביטוח דיגיטלי, עם הפרזנטורים אבי דנגור והילה גולדברג-דובי המככבים בסדרה המצליחה "מייקל". דנגור וגולדברג יככבו ביחד בכמה פרסומות בסיטואציות הומוריסטיות בהשראת הסדרה. תקציב הקמפיין מוערך בעשרות מיליוני שקלים והוא צפוי לעלות בכל הערוצים המסחריים בטלוויזיה, ברדיו ובפלטפורמות הדיגיטליות השונות, בשבועות הקרובים.


ערב קריר

משה ארדר איתי לוי וצביקה שווימר (צילום: בועז עשתאי)

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, ומשה ארדר מנכ"ל מיזוג ואקלים אירחו בחוות רונית כ-1000 מבכירי ענף המיזוג ובנות זוגם לערב במהלכו חשפו את כוונות החברה לפתוח אקדמיה להכשרת הפועלים בענף, והציגו את תוכנית המעבר למפעל ייצור מערכות מיזוג ומשאבות חום באשקלון, שעתיד להיות מהגדולים במזרח התיכון. על הבמה איתי לוי שחימם את האווירה.


מחליפים רכבים

עידן חסון, יגאל בוחבוט, דרור לוריא, שלי ברנס, אבי אשכנזי, ארתור אקילוב (צילום: יח"צ)

חברת ליס פור יו החליפה לראשונה את צי הרכב של החברה הכלכלית של כפר-סבא לרכבים חשמליים של רנו זואי וניסאן ליף. דרור לוריא, סמנכ"ל תפעול ליספוריו, יגאל בוחבוט סמנכ"ל המכירות, אבל אשכנזי, מנהל אזור, ארתור אקילוב מנהל סניף כפר-סבא, שלי ברנס מנהלת שירות, ברק קלז מנהל מרכז לוגיסטי, ועידן חסון סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה הכלכלית של כפר-סבא הצטלמו למזכרת.


בקטנה

למי שראה את טל לאופר מנכ"ל ספקטרוניקס אמרסון משדרות במדי טייס חיל האויר, נרגיע ונעדכן כי פורום ראשי החברות ערך בסינמה סיטי אימון לשיפור ביצועים במתחם ה"טייסת" החדשני לחקר ביצועי מנהלים שנחנך לאחרונה על-ידי טייסי חיל האוויר במטרה להביא את מצוינות חיל האוויר הבנויה על יסוד עולמות התחקיר לעולם הניהול.

באמצעות שימוש בסימולטור של F16 ניתן ללמוד לשפר ביצועים כאשר מגדירים ומתחקרים את הבעיה, מדוע התרחשה ואיך מתקנים אותה

+פיליפס (Philips) ישראל, מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, אירחה במרכז הפיתוח והייצור של החברה בחיפה את סיגריד קאח, שרת הסחר הבינלאומי של הולנד ומשלחת בכירים מהולנד, לביקור הצטרפו פוקו וויסלאר, מנכ"ל יזמות וחדשנות במשרד הכלכלה ההולנדי; הנס דוקטר, שגריר הולנד בישראל; אליזבת אייברסן - מנהלת גלובלית לאיכות ורגולציה בפיליפס; יאן-וילם סחייחרונד - מנהל גלובלי לקשרי ציבור וממשל בפיליפס. את הביקור אירחה ד"ר אפרת שפר, אשר מובילה את הפעילות של פיליפס בישראל. אפרת סיפרה לאורחים אודות החדשנות שפיליפס מובילה מישראל; על שיתופי פעולה עם בתי חולים בהולנד; על חלקה של פיליפס באקו-סיסטם הישראלי; וכיצד החדשנות של פיליפס מסייעת להתמודד עם האתגרים הגדולים ביותר של מערכות הבריאות ברחבי העולם בעולם.

+היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך בטכניון חנכה במרומי הקומה ה-29 במגדל עזריאלי שרונה, אודיטוריום חדש שמכיל 160 מקומות. בתוכנית: הרצאה של תמיר פרדו ראש המוסד לשעבר על פעילות ארגון הביון, מופע של איתי הרמן, "הצ'ייסר" שאתגר את עצמו במופע במהלכו התחרה עם אנשי הטכניון במשחק טריוויה. משנה נשיא הטכניון למחקר, פרופ' קובי רוטשטיין; רות ויוסי בורנשטיין, מנכ"ל "שייזים"; מנכ"ל הטכניון בועז גולני; דיקן היחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך, פרופ' זאב גרוס; רונית ועודד רביב, מנהל היחידה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully