רכילות עסקית: איפה חגגה קבוצת גולף את המתחם החדש?

וגם: רדיו תל אביב למען העסקים הקטנים, בטיב טעם תורמים לילדים, חנות איצטדיון חדשה לאדידס וכבוד לבעלים החדשים של מלאנוקס

רונית מטיאס
27/05/2020

שבועות בגולף

רביב ברוקמאייר, גונן ביבר, אבי פישר. רפי דלויה
רביב ברוקמאייר, גונן ביבר, אבי פישר(צילום: רפי דלויה)

באווירת חג שבועות, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, נערך אתמול אירוע השקת מתחם החנויות החדש בכלבו שלום בתל-אביב של מותגי קבוצת גולף ביניהם: גולף, גולף & קו, גולף & קידס ופולגת. המתחם יהווה גם נקודת איסוף אזורית - click & collect של רכישות האונליין. בחנויות המחודשות במתחם הושקעו כ-3.5 מיליון שקל.

צחי הלוי, דנה זרמון, יעל גולדמן(צילום: רפי דלויה)

רביב ברוקמאייר, מנכ"ל קבוצת גולף, אמר כי קבוצת גולף ממשיכה את קצב התפתחותה וקידום מותגיה, לצד חנויות חדשות כמו חנויות הקונספט ברחוב הלח"י, חוצות המפרץ, סטאר אשדוד ועוד, וכעת השקת המתחם המחודש. הוא ציין כי היכולת להמשיך לפתח את הפעילות בימים אלו, מעידה על עוצמתה ויכולותיה של הקבוצה וחשוב להם לחזק את אחיזתם בקהל התל אביבי ובאזור כלבו שלום המתחדש.

ברוקמאייר סיפר כי בקרוב יסיימו לחדש את חנות גולף & קידס בדיזנגוף סנטר שמהווה עוד נדבך בעשייה שלהם. ברוקמאייר דיווח כי בחודשים ינואר ועד 15 במרץ היו טובים עם גידול של 6% במכירות, אך ככל שחלפו הימים, ולאחר שהממשלה הורתה על השבתת פעילות החנויות, התחילו להבין את גודל המשבר והשלכותיו. הוא הביע אופטימיות זהירה לאור חזרת הלקוחות לחנויות. כחלק מהיציאה ממשבר הקורונה. קבוצת גולף עלתה בקמפיין על-מנת לחזק את הנוכחות והרלוונטיות למותגי הקבוצה.

בחוגגים: אבי פישר, יו"ר ומנכ"ל כלל תעשיות; גונן ביבר, ממלא מקום יו"ר גולף; אבי וזנה, סמנכ"ל חטיבת הבית של גולף & קו; גיל זעפרני, סמנכ"ל חטיבת האופנה; הפרזנטורים של המותגים יעל גולדמן, צחי הלוי ודנה זרמון.

עוד בוואלה!

לגור במאדים? התוכנית של אילון מאסק מתקדמת בצעדי ענק

בשיתוף "הטכנולוגית", חטיבת הטכנולוגיה של בנק הפועלים

רדיו חזק

אסף אזולאי, אופיר אוחנה, לירון ויצמן, נלי תגר, דלית רביב(צילום: יח"צ)

מגישי רדיו תל אביב FM102 התמקמו על גג העירייה ושידרו תכניות במסגרת יום שידורים מיוחד בשיתוף עיריית תל אביב ובחסות בנק הפועלים למען העסקים הקטנים. הרדיו יאפשר בשבועות הקרובים לבעלי עסקים קטנים לקדם את פעילותם ללא תשלום לכל אורך לוח השידורים וברשתות החברתיות, באמצעות ראיונות ותשדירים מוקלטים.

לצורך המשימה רתם רדיו תל אביב את כל מגישי התחנה, שיקראו למאזינים לצאת לרחובות ולהשתמש בשירותי העסקים הקטנים, תוך הקפדה על הכללים הנדרשים.

אסף אזולאי, ראש מטה השיווק בבנק הפועלים; אופיר אוחנה, מנהל האגף הקמעונאי; דלית רביב, משנה למנכ"ל הבנק וממונה על חטיבת בנקאות קימעונאית; גלית פולק, מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק ואבי משולם מנכ"ל רדיו תל אביב, התייצבו להשקה.


תורמים למען הילדים

חגי שלום אילן אדמון יוסי שליו ורוני גרין(צילום: אסף לב)

חגי שלום, מנכ"ל ויו"ר קבוצת טיב טעם; יוסי שליו, סמנכ"ל סחר ושיווק ורוני גרין, מנהל מכירות ומועדון לקוחות, ערכו בסניף טיב טעם רמת החייל טקס לסיום מבצע שנערך בסניפי הרשת, במהלכו גויסו 117,085 אלף שקל לטובת פעילות המועצה לשלום הילד. שלום אמר כי כגוף קמעונאי מוביל בארץ, הנהלת הרשת ועובדיה, רואים מחויבת לפעול למען הקהילה כחלק מחזון הקבוצה, וימשיכו לפעול בגיוסי כספים למען עמותות בישראל העושות עבודת קודש, פעילות שהינה חלק מפעילויות רבות בהם שותפה הרשת לאורך השנים, וציין כי ערבות הדדית אינה סיסמה ברשת טיב טעם, והם פועלים ליישום באופן שוטף.

אילן אדמון, יו"ר ועד המנהל של המועצה לשלום הילד, אמר כי מעבר לכך שבכירי הרשת, והעובדים מבינים את המשמעות והכוח שיש להגן על שלומם וזכויותיהם של הילדים, הם הצליחו להביא למודעות חברתית וזה לא פחות חשוב, משאבים שמאפשרים למועצה לשלום הילד להמשיך ולקיים את המפעל החשוב הזה ולסייע לילדים נוספים.


ראשונים בספורט

שלום מוליוב, אודי שריקי ותומר כהן(צילום: יניב מזרחי)

במתחם G-city בראשון לציון, נערכה הפתיחה הרשמית של חנות אדידס המשתרעת על-פני כ-780 מ"ר. החנות עוצבה בקונספט ה-STADIUM החדשני המאפיין את חנויות adidas בעולם, שנותן תחושה של צפייה באצטדיון כדורגל. לצד קולקציות הספורט והאופנה, יוצעו בחנות קולקציות ספורט לצד אופנה ייחודיות.

היו והתרגשו: שלום מוליוב מנכ"ל אדידס ישראל; אודי שריקי, מנכ"ל מתחם G CITY ראשון לציון; תומר כהן, סמנכ"ל רשת חנויות אדידס ישראל ויועץ משפטי לאדידס ישראל.


הנהגה מעוררת חזון

ג'נסן הואנג ואיל וולדמן(צילום: יח"צ)

ברכת המדור לג'נסן הואנג, מנכ"ל Nvidia, הבעלים החדש של מלאנוקס טכנולוגיות על זכייתו במדליית הכבוד היוקרתית למייסדים לשנת 2020 מטעם אגודת מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה הבינלאומית (IEEE). הואנג זכה במדליית הכבוד למייסדים (IEEE Founders Medal) לשנת 2020, אות ההוקרה הגבוה ביותר למייסדים, שניתן מזה 67 שנים, מטעם אגודת מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה הבינלאומית (IEEE), הפועלת לקידום הטכנולוגיה לטובת האנושות. המדליה מוענקת ליחידים מצטיינים, בעלי תרומה יוצאת דופן בהנהגה, תכנון וניהול בעלי ערך רב למקצוע הנדסת החשמל והאלקטרוניקה.

המדליה הוענקה להואנג על הנהגה מעוררת חזון של חברת Nvidia ועל ופיתוח המעבד הגרפי, המקדם את תעשיית המדע, הרפואה ומתדלק את מהפכת הבינה המלאכותית.


תרומה בטעם

ברנרד זיטוק, מוטי ווגנר, ליאת ואריאל לכט(צילום: שרה איקו)

חברת "קשת טעמים" תרמה 200 אלף שקלים לעמותת ל"ב להילחם ביחד למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם, ובכך ממשיכה מסורת שנתית בה ההנהלה והעובדים נרתמים למסע ההתרמה. השנה על אף מגפת הקורונה והקשיים הלוגיסטיים, החליטו ליאת ואריאל לכט, בעלי הרשת להמשיך במסורת הטקס הצנוע התקיים במשרדים הראשיים של הרשת בעכו.

דני גרינברג, המנכ"ל וצוות ההנהלה, הכריזו על תרומה של 200 אלף שקל לעמותת ל"ב. אריאל לכט הודה לברנרד זיטוק ומוטי מוטי וגנר, מנהל הפרויקטים על הזכות שנפלה בחלקו לתרום ולעזור. זיטוק אמר כי כי ליאת ואריאל לכט מקפידים לפקוד מידי שנה את המחלקה האונקולוגית לילדים בבי"ח רמב"ם עם עגלות עמוסות מתנות והפתעות לילדים.


מצטיינים בחדשנות

עירית ניצן, שחר ששון, נמרוד שרגא, אריאל סגל(צילום: אסף לוי)

כ-60 סטודנטים מישראל מאוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים ומרכז הבינתחומי הרצליה, השתתפו בתחרות הבינלאומית של קונצרן לוריאל לחדשנות שיווקית והצטרפו ל-40,000 סטודנטים שהשתתפו בתחרות בכל העולם. נושא התחרות השנה עסק בקיימות: בניית עתיד ללא פלסטיק בתעשיית היופי.

18 סטודנטים מצטיינים עלו לשלב הגמר. הצוות הזוכה מהפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, הציע פתרון מהפכני וחדשני-שמפו בתצורת גלילי אבקה דחוסה שניתן לגרוס באמצעות מכשיר רב ייעודי, פתרון המצמצם דרמטית את השימוש במים, את הצורך בשינוע, אחסון והובלה של מים ומבטל את השימוש בבקבוקי השמפו והמרכך מפלסטיק.

הצוות הזוכה, בהנחיית ד"ר עירית ניצן, חוקרת בתחום השיווק ונורית הוד, ייצגו את ישראל בתחרות הגמר הבינלאומית שתיערך השנה באופן מקוון בחודש יוני, ויתחרו מול סטודנטים מאוניברסיטאות מובילות בעולם.


כיף בעבודה

עובדי חברת פורטר ישראל(צילום: אבי ראול)

חברת הפינטק הישראלית פורטר, מהמובילות בעולם בתחום מניעת הונאות סחר מקוון, מככבת ברשימת מקומות העבודה הכי טובים לשנת 2020 של מגזין inc האמריקני. הרשימה מבוססת על דירוג של מאות עד אלפי ביקורות משתמשים אמיתיים לכל חברה, שעל בסיסו נקבע הציון המשוקלל של החברה, ובהתאם לכך מקומה בדירוג הכללי.

השנה ניגשו לרשימה למעלה מ-3,000 חברות מתוכן רק 112 חברות תוכנה זכו להיכנס לדרוג היוקרתי. לחברה שגייסה עד היום למעלה מ-100 מיליון דולרים, משרדים ברחבי העולם וכ-200 עובדים במרכז בישראל. מדי שנה מעבדת החברה עסקאות סחר אלקטרוני בשווי של יותר מ-150 מיליארד דולרים, שמתבצעות על ידי למעלה מ- -600 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בין לקוחותיה של החברה נמנות ענקיות סחר מכל העולם המשתייכות רשימת Fortune 500 כמו גם רשתות קמעוניות רבות, סטארטאפים ,ועוד.


למען העסקים

רון חולדאי וראשי הארגונים(צילום: יח"צ)

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי וראשי ארגוני העסקים והעצמאים השיקו קמפיין לעידוד רכישה מקומית כדי לסייע לעסקים בעיר בצל משבר הקורונה. הקמפיין יכלול פעולות רבות בכל פלטפורמות הפרסום העירוניות כמו סרטונים שיעודדו צריכה מקומית ברשתות החברתיות, שילוט חוצות נרחב בעיר הכולל מעל 500 שלטים, שיתוף פעולה עם העסקים וקידומם, עמוד עסקים ייעודי באתר העירייה, קמפיין לקידום מסעדות ובתי קפה דרך כרטיס התושב העירוני "דיגיתל" וכן צרופת ארנונה לקידום העסקים.


למען החיות

אלון גלילי, יוראי גרוסוס(צילום: קלרווי סולן)

רויאל קנין ישראל מותג תזונה ובריאות לחיות לכלבים וחתולים, וההתאחדות הישראלית לכלבנות החלו לשתף פעולה במטרה לחזק את הקשר בין גופים לכלבים מתועדים בישראל. שיתוף הפעולה יכלול הנגשת מידע בין הארגונים, בדגש על נושא התזונה הייחודית לכלבים גזעיים בנוסף, החיבור יכלול שיתופי פעולה מסחריים לטובת מגדלי הכלבים החברים בהתאחדות, חיבור בין הגופים בתערוכות ובאירועים ועוד.


יום הגיוון

מרדכי כהן, דניאל הרשקוביץ ושמעון מוני מעתוק(צילום: דוברות משרד הפנים)

לרגל יום הגיוון הבינלאומי, ביקר נציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ, במשרד הפנים, נפגש עם השר אריה דרעי, וקיבל ממרדכי כהן מנכ"ל המשרד, את דו"ח המשרד שדן בהעסקה מגוונת ושוויונית לשנת 2020. מהדו"ח עולה כי משרד הפנים עומד בכל הפרמטרים הנדרשים על ידי נציבות שירות המדינה, הן בנוגע להשמת כוח אדם, והן בפעולות כשירות תרבותית שבוצעו בתחום הגיוון בשנת 2019.


אף על פי

אלכסנדר לביא(צילום: יח"צ)

אלכסנדר לביא מבעלי חברת ויטליטי המשווקת מוצרים רפואיים תורם עבור קשישים נזקקים את סדרת מוצרי נזאזלז שהגיעה בימים אלו לישראל , תרסיסי אף שמסייעים במניעת הדבקה של חיידקים ונגיפים ומשמש כעין מסיכה בלתי נראית בתקופת הקורונה. המוצר נוח לשימוש גם מתחת למסיכה.


בקטנה

+ בחברת ההייטק הירושלמית לייטריקס ממשיכים לתמוך בעסקים קטנים כחול-לבן, לאחר שבימי סגר הקורונה נשלחו להורי עובדי החברה עוגות ממאפיית ילדודס בקריית גת, הוחלט לציין את חג השבועות ואת יום ירושלים באופן חברתי ושלחה לכל 350 עובדיה שעדיין עובדים מבתיהם, 2 בקבוקי בירה שנרכשו מהמבשלה הקטנה והירושלמית "בירה שפירא", מארז גבינות וריבות, ומסכה ממותגת.

+ AHAVA מעבדות ים-המלח הכריזו על פתיחת ההרשמה לתחרות הווידאו-ארט השנתית שיוצאת לדרך זו השנה השנייה, נושא הסרטונים השנה יהיה Behind the Mask והפרסים הכספיים יהיו: פרס ראשון 3,000$, פרס שני 2,000$ ופרס שלישי 1,000$ יפעת יפה, סמנכ"לית השיווק של AHAVA: התומכת באומנות לאורך השנים, מתוך אמונה כי לאמנות יש את הכח לעורר את חיי היומיום של כל אחד מאיתנו בכל מקום בעולם, בכל שפה ובכל גיל. השנה הוחלט לפתוח את התחרות ליוצרים ואמנים מכל רחבי העולם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully