הו הסלע האדום: המלון הותיק שופץ בידי קלאב הוטל

רשת קלאב הוטל החליטה לשפץ את המלון המיתולוגי באילת לטובת עובדיה, שיוכלו להתגורר במלון בעודם עובדים בסמוך, במלון הדגל של הרשת. נשיא הקבוצה: "מחויבים לספק לעובדינו את הסביבה המתאימה ביותר"

וואלה! כסף
05/07/2021

בתום שיפוץ פנימי מקיף, שעיקרו שיפור ושדרוג של החדרים, נפתח מחדש מלון "הסלע האדום" באילת, אך לא לתיירים כי אם לעובדים - עובדי מלון קלאב הוטל אילת.

רשת קלאב הוטל, שמלון הדגל שלה נמצא בסמוך, היא זאת ששכרה את המבנה האייקוני, שהיה פעם אחד מסמליה של אילת (הוא הוקם בשנות השישים, בסמוך למקום הנפת דגל הדיו המיתולוגי, בעת כיבוש אום-רשרש, הלא היא אילת, בשלהי מלחמת השחרור.

בהמשך היה לאחד הפופולריים שבמלונות העיר, בין היתר בזכות מועדון לילה שפעל בתחומו), ושיפצה אותו לטובת מגורי עובדיה.

טוב לדעת (מקודם)

כניסה בלעדית לפסטיבל מוזיקה אלקטרונית שכולו אנרגיות גבוהות

מוגש מטעם XL ישראל
חדר עובדים במלון המשופץ. עובדים מאושרים עושים אורחים מרוצים(צילום: יח"צ)

קלאב הוטל אילת משפצים את מלון הסלע האדום למען העובדים

"כדי שלאורחים יהיה כיף, דואגים לספק את סביבת העבודה הטובה ביותר לעובדינו"

במסגרת עבודות השיפוץ נצבעו החדרים, הוחלפו הפרקטים, בוצעו עבודות חשמל מאסיביות וכן שודרג האבזור בחדרים, כך שיתאימו למגורי העובדים.

מקלאב הוטל נמסר כי העובדה שמלון הסלע האדום קרוב לטטיל ולקניון הים האדום, נוסף כמובן על קרבתו ל"קלאב הוטל אילת", היא זו שהוותה שיקול מרכזי בבחירה בו כמקום מגורים אידיאלי עבור עובדי הרשת.

מנכ"ל רשת קלאב הוטל, נור עמאר, ציין כי "כחלק מפעילות המוגברת וקצב הצמיחה באירוח גופים גדולים וחברות מובילות במשק, החלטנו להיערך מראש להגדלת היקף כוח האדם, ולכן השקענו במגורי העובדים".

ד"ר רוני פינקו, נשיא קבוצת קלאב הוטל: "כדי שלאורחינו יהיה כיף, לעובדים שלנו צריך להיות טוב. על כן אנו דואגים לספק את סביבת העבודה הטובה ביותר לעובדינו".

מלון קלאב הוטל באילת - ממש מעבר לכביש(צילום: יח"צ)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully