וואלה!
וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שפע של הזדמנויות: ישראכרט חושפת מיתוג חדש

עודכן לאחרונה: 1.2.2023 / 10:45

ישראכרט מודיעה על שלב משמעותי בטרנספורמציה של החברה וחושפת מיתוג חדש תחת המסר: "הזדמנות להזדמנות" אשר מבטא את כוונתה לאפשר ללקוחותיה צמיחה כלכלית במגוון תחומים. החברה שואפת להפוך מחברת כרטיסי אשראי לפלטפורמה רחבה לשירותי אשראי, תשלומים מתקדמים ופינטק

דוגמא לקמפיין המיתוג החדש, ישראכרט. יח"צ,
ישראכרט מציגה מיתוג מחדש ומציעה הזדמנויות לצמיחה כלכלית/יח"צ

ישראכרט ממשיכה לשנות את פניה ולאחר יישום האסטרטגיה החדשה ומיקוד במנועי צמיחה, היא מודיעה על שלב נוסף ומשמעותי בשינויים שעוברת החברה, וחושפת מיתוג חדש עם מסר של הזדמנויות חדשות לצמיחה כלכלית עבור לקוחותיה העסקיים והפרטיים כאחד.

החברה תשיק בחודשים הקרובים שורה של שירותים ומוצרים חדשים, הפותחים עולם חדש של הזדמנויות בזירת ההלוואות ומוצרי האשראי, כרטיסים והטבות. את כל אלה תלווה מעטפת חדשנית שתביא לידי ביטוי את המהפך שעוברת ישראכרט מחברת כרטיסי אשראי לפלטפורמה רחבה של אשראי, תשלומים מתקדמים ופינטק.

בשלב הראשון תשיק החברה שלושה מוצרים חדשים ללקוחות העסקיים והפרטיים. מוצרים אלה מהווים סנונית ראשונה לסל מוצרים מתחדש ומגוון: הלוואה דיגיטלית לעסקים קטנים ובינוניים: תאפשר לראשונה קבלת הלוואה מישראכרט בתהליך דיגיטלי מלא ומהיר. ערבות לעסקים שלא תופסת מסגרת והלוואה מהיום למחר ללקוחות פרטיים: אף היא לראשונה בישראכרט דיגיטלית לחלוטין.

המיתוג החדש של ישראכרט. יח"צ,
המיתוג החדש של ישראכרט/יח"צ

"זהו צעד נוסף בתהליך עמוק שעוברת החברה"

לאחר כחמישה עשורים, מרעננת החברה גם את השפה התקשורתית של ו"עולם ההזדמנויות" יבוא לידי ביטוי גם בלוגו החברה בצורה המסמלת את צמיחתה ואת הצמיחה שהיא מאפשרת ללקוחותיה.

קונספט ההזדמנות יבוא לידי ביטוי גם במעטפת מוצרים ושירותים דיגיטליים מתקדמים. כבר בשבוע הקרוב, יעלו לאוויר שירותים חדשים שנוצרו מתוך מטרה להנגיש לעסקים קטנים מעטפת פתרונות ושירותים כמו זו שממנה נהנים עסקים גדולים.

שירותים אלה כוללים, בין היתר, הלוואה דיגיטלית לעסקים קטנים ובינוניים המאפשרת להם לראשונה ליהנות מתהליך דיגיטלי מלא ומהיר וכן ערבות לעסקים שלא תופסת מסגרת אשראי. בנוסף, יושק בשבוע הקרוב שירות הלוואה מהיום למחר ללקוחות פרטיים, גם הוא בתהליך דיגיטלי מלא.

כאמור, מהלך המיתוג מחדש של ישראכרט הינו צעד נוסף בתהליך עמוק אליו יצאה החברה לפני כשנה. בין היתר, סימנה החברה את שוק האשראי, ובפרט מוצרי אשראי מתקדמים מבוססי דאטה, כמנוע צמיחה אסטרטגי ומרכזי, וזאת לצד פיתוח מוצרים חדשניים מוטי דיגיטציה ואוטומציה.

אסטרטגיה זו באה לידי ביטוי כבר בדוחות הכספיים האחרונים של החברה, ברבעון השלישי לשנת 2022, כאשר היא הציגה צמיחה של כ-14% ברבעון ביתרות אשראי צרכני לכ-4.87 מיליארד שקל, גידול של כ-585 מיליון שקל וצמיחה של כ-14% ברבעון ביתרות אשראי מסחרי לכ-1.35 מיליארד שקל, גידול של כ-171 מיליון שקל. בסה"כ עמד קצב הגידול ב- 12 החודשים שבין ספטמבר 2021 לספטמבר 2022 על 57% באשראי העסקי ו-22% באשראי הצרכני.

sheen-shitof

מאריכים את האקט

כך תשפרו את הביצועים וההנאה במיטה - עם מבצע בלעדי

בשיתוף "גברא"
תגידו כן להזדמנות, ישראכרט. יח"צ,
תגידו כן להזדמנות, ישראכרט/יח"צ

"פרק נוסף בסיפור של ישראכרט החדשה"

מנכ"ל ישראכרט, רן עוז: "המיתוג החדש שאנו חושפים היום הוא פרק נוסף ומשמעותי בסיפור של 'ישראכרט החדשה'. בתקופה האחרונה הובלנו תהליכי שינוי עמוקים כמעט בכל מגזרי הפעילות שלנו: סימנו מיקודים עסקיים ומנועי צמיחה חדשים, אימצנו טכנולוגיות מתקדמות וגיבשנו מבנה ארגוני חדש וגמיש. כל אלה יסייעו לנו להאיץ את צמיחתה של החברה ולהמשיך להוביל את שוק התשלומים המתקדמים".

"אבל לא רק הצמיחה של החברה נמצאת בלב האסטרטגיה", מוסיף עוז, "אלא גם צמיחתם של הלקוחות שלנו, הפרטיים והעסקיים כאחד, ובמסגרת זו אנו נקפיד להציע להם שורה של שירותים ומוצרים ונאפשר להם ליהנות משפע של הזדמנויות, בדרך להגשמת מטרה זו".

מיתוג חדש לישראכרט. יח"צ,
מיתוג חדש לישראכרט/יח"צ

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    3
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully