חבילת שי ליו"ר תנובה החדש: "מקווים שתטיב עימנו"

הסטודנטים שלחו חבילת שי ליו"ר החדש של החברה, שלמה רודב, שכללה מוצרים שלא יהיו חלק מההוזלה מחר, וקראו לו להידבר עימם. "אנו מציעים כי נפנה יחד אל ממשלת ישראל ונגבש פיתרון רחב לבעיית יוקר המחיה"

מערכת וואלה! חדשות

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, יוזמת חרם הצרכנים על תנובה, שלחה הבוקר (שני) חבילת ליו"ר הדירקטוריון החדש, שלמה רודב, וקראה לו להידבר עם נציגי הצרכנים.

השי כלל מספר מוצרים שלא יהיו חלק מההוזלה שתחל מחר, כמו למשל פסטרמה, שוקו וירקות קפואים. תנובה הודיעה אתמול על הוזלת חלק ממוצריה ב-15%, לאחר התפטרותה של זהבית כהן מדירקטריון החברה.למרות ההוזלות, הסטודנטים הודיעו אתמול כי החרם יימשך, עד להוזלה בשיעור של 30%.

"אנחנו מאמינים שכיו"ר דירקטריון 'תנובה' תהיה קשוב לצרכנים, ותוביל מדיניות אשר תטיב עמנו, שלא על חשבונם של הרפתנים והעובדים", כתבו הסטודנטים במכתב שצורף. "כמו כן", הוסיפו הסטודנטים, "אנו קוראים לך להידברות ונשמח להיות שותפייך במהלך. אנו מציעים כי נפנה יחד אל ממשלת ישראל ונגבש פיתרון רחב לבעיית יוקר המחיה שלא באמצעות פיטורי עובדים, יבוא מאסיבי או פגיעה ברפתנים. אנחנו מאמינים ששיתוף פעולה ביננו יוביל להצלחה".

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

לכתבה המלאה
"הוזלות מחירי מוצרי החלב הן הישג גדול לצרכנים, אך ההישג הזה אינו מספק" (צילום: טל אנגלנדר)

אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, הוסיף כי "הוזלות מחירי מוצרי החלב הן הישג גדול לצרכנים, אך ההישג הזה אינו מספק. אנחנו ממשיכים בחרם על חברת 'תנובה' ומחר נקיים סיירות סופרמרקטים נוספות ברחבי הארץ. אנחנו קוראים לציבור להמשיך ולהימנע מקניה של מוצרי תנובה. יחד נוכל להביא להוזלות מחירים קבועות של מוצרים רבים נוספים".

במסגרת ההוזלה עליה הודיעה תנובה, יוזלו מחר מחירי הגבינות הלבנות, הגבינות הצהובות ומעדן תנובה. כך, למשל, המחיר המומלץ לצרכן של גבינה לבנה רגילה 250 גרם יעמוד על 6.33 שקלים במקום 7.45 שקלים כיום והמחיר המומלץ לצרכן של חבילת גבינת עמק פרוסה 200 גרם יהיה 14.58 שקל במקום 17.15 שקל כיום.

שטראוס הודיעה כי תוזיל, החל מיום רביעי, את הגבינות בשיעור של עד 12%, והמילקי יוזל ב-8%. בין המוצרים ששטראוס לא הורידה את מחירם ניתן למצוא את יוגורט דנונה, חלב בקרטון ובשקית ועוד. תנובה, לעומתה, לא הוזילה את מחירי מעדני יופלה, הגבינות המלוחות, שוקו 'שוק', שמנת ועוד. בניגוד לתנובה ושטראוס, החברה השלישית בגודלה בקטגוריה - טרה של החברה המרכזית למשקאות - הודיעה על הורדת מחירים מצידה, אך לא מסרה שיעורים מדוייקים להורדת המחירים ועל איזה מוצרים תחול.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully