צרכנות

אירוע מכירה של קבוצת הפייסבוק יצא משליטה - המשטרה חסמה הכניסה ליישוב

קבוצת הפייסבוק "אמהות קונות ביחד" מארגנת מדי שבוע אירועי מכירה במחסנים של חברות שונות. השבוע, אירוע מכירות מוצרי המטבח שנערך במחסני חברת סולתם רדד אילץ את המשטרה לסגור את הכניסה ליישוב ברקת. כך זה נראה

02/02/2018
אתר רשמי

(בווידאו: כך נראה אירוע המכירה במחסני סולתם רדד ביישוב ברקת)

מחסני חברת סולתם רדד במושב ברקת שליד נמל התעופה בן גוריון התמלאו הבוקר (שישי) באלפי מבקרים שהגיעו לאירוע המכירה שארגנה קבוצת הפייסבוק "אמהות קונות ביחד". "מדי שבוע אנחנו מקיימים אירועי מכירה", סיפרה לוואלה! עסקים מורן צדקה גוטדנקר, המנהלת את הקבוצה יחד עם דניאל שטרן. "בדרך כלל ההרשמה נפתחת ביום ראשון ונסגרת סמוך לאירוע. הפעם נאלצנו לסגור את ההרשמה כבר ביום ראשון אחרי שנרשמו קרוב ל-2,000 איש".

לדברי גוטדנקר, נוספו לרשימת המוזמנים עוד אלפי ממתינים, שככל הנראה הגיעו בכל זאת לאירוע. "יש כאן למעלה מ-2,000 איש, המשטרה נאלצה לסגור את הכניסה ליישוב ולמנוע מאנשים להיכנס", סיפרה גוטדנקר.

הקבוצה הוקמה לפני כ-5 שנים מתוך צורך פרטי של היוזמות, גוטדנקר ושטרן, שחיפשו דרך להוריד את עלויות המוצרים שרכשו. "חיפשנו מכשיר להסרת שיער", סיפרה גוטדנקר. "חשבנו שאם נארגן קבוצת רכישה, נוכל להוזיל משמעותית את העלויות. פנינו ליבואן וקיבלנו הנחה של 600 שקל".

עוד בעסקיפ

שירות הלקוחות: בגלל שאתה גבר, קנית ענבים רקובים

לכתבה המלאה
מנהלות הקבוצה נאלצו לסגור את ההרשמה כבר ביום ראשון(צילום: מערכת וואלה!)

הקבוצה שמונה כעת מעל ל-200 אלף איש - גברים ונשים, מקיימת אירועי מכירה מעין אלה כבר 4 שנים, ומצליחה להשיג הנחות גדולות על מוצרים שונים - בגדי תינוקות, מוצרי איפור וקוסמטיקה, רהיטי ילדים ועוד. לדברי המארגנות, החברות הבינו לאחר זמן מה את הפוטנציאל של הקבוצה והתחילו לפנות אליהן ישירות ולהזמין אותן לארגן אירועי מכירה. בין החברות איתן עבדה הקבוצה ניתן למצוא את ארקוס, איירובוט, סולתם רדד, לילית קוסמטיקה, עצמלה, גולף, גולף הום, פוקס, קבוצת בריל-לי קופר, גלי, סולוג, שריג אלקטריק, weber ועוד.

"השבוע ההנחה מתחילה ב-50%. אנחנו פונות מדי שבוע למחסנים הלוגיסטים של החברות וחוסכות עלויות תיווך", סיפרה גוטדנקר.

גם אנשים מרשימת ההמתנה הגיעו למקום ככל הנראה(צילום: מערכת וואלה!)
אירוע המכירה במחסני סולתם רדד(צילום: מערכת וואלה!)
אירוע המכירה במחסני סולתם רדד(צילום: מערכת וואלה!)
אירוע המכירה במחסני סולתם רדד(צילום: מערכת וואלה!)
אירוע המכירה במחסני סולתם רדד(צילום: מערכת וואלה!)
כך נראו דרכי הגישה ליישוב בזמן האירוע(צילום: מערכת וואלה!)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully