פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אלון גל מייעץ: להרחיב את חנות האופניים? אל חשש

   המאמן האישי מגיע לוואלה! עסקים: מדי שבוע מייעץ גל בתחומי חיים שמעסיקים את כולנו. הפעם: מאזינה שנכנסה לעסק האופניים המשפחתי ומתכוונת להגדילו

   בחור רוכב על אופניים חשמליים בשדרות רוטשילד, תל אביב (ShutterStock)
   אופניים (צילום: shutterstock)

   מאזינה שעלתה לשידור בתוכניתו שח המאמן האישי אלון גל ברדיו 103FM סיפר לו על החלטתה לשפץ את חנות האופנים המשפחתית ועל חששותיה. "אני בעלת חנות אופניים משפחתית בבאר יעקב כבר עשר שנים. בשנתיים האחרונות הצטרפתי לעסק כשכירה. החלטנו להגדיל את החנות הקטנה ולאפשר מקום לעוד מוצרים. אנחנו גדלים ועקב העלויות הגבוהות אני עומדת לקחת הלוואות גדולות. איך מתמודדים עם הלחץ והחששות מהצעד הזה ומהסיכון?"

   "למדתי בחיי שחלק מהזמן אנחנו חייבים לאתגר את עצמנו כדי להגיע לצעד הבא", ענה גל. "את לא נשמעת לי מהמרת סדרתית שלקחה הלוואות בשוק האפור. זה נשמע כמו גידול כחלק מתהליך נכון ובמקום להיות עסוקים בפחד תתמקדו בעשייה ובהיצמדות לתוכנית הפעולה.

   רוצים את חדשות העסקים ישירות לסמארטפון? עכשיו גם בטלגרם - הצטרפו כאן

   לקריאה נוספת:
   לא תאמינו מה הסתירו: ההון השחור של הגילוי מרצון נחשף
   אינטל משקיעה עשרות מיליארדי שקלים וכולם חוגגים - חוץ מעיר אחת
   רשות ני"ע עוצרת את האופציות של אהוד ברק באינטרקיור?

   "הקפידו להיות בקשר עם לקוחות וחישבו כיצד לעשות זאת. את כל הדברים יש לבצע בצורה קבועה ולאורך זמן. מצאו את הדברים שטרם עשיתם והתחילו לעשות אותם ולבחון מה יוצא מהם". לסיכום אמר גל כי "אנחנו בתוכנית תומכים בעסקים קטנים וקוראים לציבור לבוא בהמוניהם לחנות שלך 'גרין - בייק' בבאר יעקב".